חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ב"ש (ירושלים) 2445/03 - מדינת ישראל נ' זיאד דאר עיסא
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ב"ש (ירושלים) 2445/03 - מדינת ישראל נ' זיאד דאר עיסא שלום ירושלים

ב"ש (ירושלים) 2445/03

ת"פ (ירושלים) 1625/03

מדינת ישראל

נ ג ד

זיאד דאר עיסא


בית משפט השלום ירושלים

[20.2.2003]


כב' השופטת ר' שלו-גרטל


בשם המשיב - עו"ד ר' בר-חיים

החלטה

 

1.    המבקשת עותרת בבקשה זו, להורות על מעצרו של המשיב, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו בגדרו של ת.פ. 1625/03.

כתב האישום כולל שני אישומים, ובהם מיוחסות למשיב עבירות של נסייון גניבת רכב, החזקת מכשירי פריצה, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, החזקת סם מסוכן לצריכה עצמית ושהייה בלתי חוקית בישראל.

2.    סניגורו המלומד של המשיב, עו"ד ר' בר-חיים, חולק על קיומן של ראיות לכאורה לגבי העבירות של ניסיון גניבת רכב, החזקת מכשירי פריצה, ואפילו תקיפת שוטר, מודה בקיומן של ראיות לכאורה לגבי העבירות של שהייה בלתי חוקית והחזקת סם וטוען כי לא קיימת עילת מעצר, ויש לשחרר את המשיב לחלופת מעצר בבית קרוב משפחה (אבי אשת אחיו) המתגורר באבו-גוש.

3.    המבקשת טוענת כי קיימות ראיות לכאורה, המבוססות על עדויות השוטרים שערכו תצפית והיו במקום בפעילות יזומה, בעיקבות מספר רב של אירועי גניבות רכב, והם הבחינו במשיב ואדם נוסף בתוך החניון, כשהם נושאים כלי פריצה, נכנסים מתחת למכונית מזדה ומתעסקים במשהו.

כמו כן, הראיות מבוססות על דו"ח פעולה של השוטר אבי סוטו שרדף אחרי המשיב, ניהל איתו מאבק קשה, ועצר אותו לבסוף, וכלי הפריצה שנתפסו במקום האירוע בתיק. לעומת זאת, קיימת גירסתו של המשיב, לפיה כוח של מג"ב חטף אותו מביתו, לקח אותו לחניון, הכריח אותו להיכנס מתחת למכונית, ירה באוויר ונעלם מהמקום [כך לדברי ב"כ המבקשת, עמוד 3 שו' 10 - 11].

המבקשת טוענת לעילת מעצר של הימלטות מאימת הדין, ומסוכנות וזאת לאור עברו הפלילי של המשיב, ולאור העובדה שיש שני כתבי אישום, התלויים ועומדים נגדו לפיהם נימלט המשיב מהמשטרה, ניהל מאבק אלים עם שוטר, לא הופיע לדיונים במשפטו, ההליכים נגדו הותלו, והוא הוכרז עבריין נמלט מספר רב של פעמים.

בנוסף, טוענת המבקשת לעילת ...



במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח