חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ב"ש (ירושלים) 4945/02 - רם הפנינג ירושלים בע"מ נ' בית הג'ונגל בע"מ ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ב"ש (ירושלים) 4945/02 - רם הפנינג ירושלים בע"מ נ' בית הג'ונגל בע"מ ואח' שלום ירושלים

ב"ש (ירושלים) 4945/02

רם הפנינג ירושלים בע"מ

נ ג ד

1. בית הג'ונגל בע"מ

2. ארז גור


בית משפט השלום ירושלים

[02.07.02]


כבוד השופט, אריה רומנוב


המבקשת - עו"דבשם  ח. בן עמרם

בשם המשיבים - עו"ד י. עיני

 

החלטה

 

1.    זוהי בקשה למתן צו מניעה זמני בו עותרת המבקשת כי בית המשפט יאסור על המשיבים מלבצע כל דיספוזיציה בנכס הידוע כחנות בשם "בית הג'ונגל", הנמצאת בקומת הקרקע בקניון ירושלים, והכל כמבוקש בבקשה המתוקנת.

2.    המבקשת והמשיבה הינן שוכרות של שתי חנויות סמוכות זו לזו, הנמצאות בקניון מלחה בירושלים. אין חולק על כך שבקניון מלחה קיים נוהג לפיו שוכר אשר מפנה חנות אותה שכר מבעלי הקניון, מקבל "דמי פינוי" מהשוכר אשר בא במקומו. 

3.    הבקשה אותה הגישה המבקשת במסגרת הליך זה מתבססת בעיקרה על הסכם בכתב שנערך בין הצדדים ביום 6.3.02. תמצית עניינו של ההסכם הוא בכך, שהמשיבים מסכימים לכך שהזכויות בחנות "בית הג'ונגל", אותה שכרה המשיבה מבעלי הקניון, יעברו למבקשת, תמורת "דמי פינוי" אותם תשלם המבקשת למשיבה. לטענת המבקשת, המשיבים מבקשים להתנער מההסכם, והם פועלים לגרום לכך שהזכויות בחנות יועברו לאחרים המוכנים לשלם למשיבים "דמי פינוי" בסכום גבוה מהסכום עליו הסכימו הצדדים. הבקשה אותה הגישה המבקשת במסגרת הליך זה נועדה, אפוא, למנוע מהמשיבים מלעשות כן.

 

4.    לכאורה, ההסכם שנערך בין הצדדים ברור ומדבר בעד עצמו. ואולם, המשיבים טוענים שאין הדבר כך; לטענת המשיבים, אף כי בהסכם נאמר ש"דמי הפינוי" אותם תשלם המבקשת למשיבים יעמדו על סך של 93,000 ש"ח, אשר בתקופה הרלוונטית היו שווים לסכום של 20,000$, הוסכם בין הצדדים בעל פה כי המבקשת תשלם למשיבה "בשחור" סכום נוסף של 20,000$. לטענת המשיבים, דבר זה היה מעמיד אותם במצב בו היו נתונים, לאחר ניכוי מס, אילו בהסכם היה נרשם כי דמי הפינוי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח