חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ב"ש (עכו) 1592/03 - מדינת ישראל נ' שמעון (דוד) בבי, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ב"ש (עכו) 1592/03 - מדינת ישראל נ' שמעון (דוד) בבי שלום עכו

ב"ש (עכו) 1592/03

ת"פ (עכו) 1744/03

מדינת ישראל

נ ג ד

שמעון (דוד) בבי


בית משפט השלום עכו

[06.02.03]


כב' השופט זיאד סאלח


בשם המשיב - עו"ד גלעד

בשם המשיב - עו"ד ברגמן

 

החלטה

 

1.    המבקשת הגישה נגד המשיב כתב אישום ובו מייחסת לו ביצוע עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, גרימת חבלה חמורה ואיומים, עבירות, בהתאמה, על סעיפים 380, 333 ו- 192 לחוק העונשין, התשל"ז - 1977 וזאת בשלושה אירועים שונים.

במקביל הגישה המבקשת בקשה ועתרה למעצרו של המשיב עד תום ההליכים הפליליים נגדו.

2.    תמצית העובדות המיוחסות למשיב הם שבמהלך תקופה של חצי שנה, בה הוא ניהל יחסים רומנטיים עם המתלוננת, הוא תקף אותה וגרם לה חבלה של ממש וכן חבלות חמורות.

תחילה, בחודש ספטמבר 2002, הוא תקף אותה בבעיטות ובמכות ידיים ואף כיבה סיגריה בוערת בכף רגלה, לאחר מכן בחודש אוקוטבר 2002 הוא סטר למתלוננת, גרם לה לדימום באוזן ימין ואף גרם לנזק טראומטי לעור התוף של האוזן כך שהיא נזקקה לטיפול רפואי. לבסוף ביום 23/1/03 השאיר המשיב הודעת איום בתא הקולי של המתלוננת. באותו יום, מאוחר בלילה, הגיעה המתלוננת לביתו של המשיב, פרץ ביניהם ויכוח, שבסופו תקף המשיב את המתלוננת בכל חלקי גופה ועקב כך נגרם למתלוננת שבר או חשש לשבר בכף יד שמאל וכן חבלות נוספות בגופה.

3.    כמעט שאין מחלוקת בין הצדדים כי קיימת תשתית ראייתית לכאורית לגבי העובדות אשר בכתב האישום, אם כי הסניגור הצביע על "תמיהות" ו"חולשות" של החומר הראייתי שיש בהן כדי להטיל ספק בהרשעה וודאית של הנאשם בכל העובדות אשר בכתב האישום.

לגבי האישום הראשון והשני המתלוננת לא הגישה בזמן אמת כל תלונה במשטרה וכל העניין הגיע לידיעת המשטרה רק לאחר האירוע השלישי.

עיינתי בתיק החקירה ונראה כי אכן קיימות ראיות לכאורה לעובדות אשר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח