חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בע"ח (ירושלים) 4724-04-20 - מועאד עוודאללה נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בע"ח (ירושלים) 4724-04-20 - מועאד עוודאללה נ' מדינת ישראל

בע"ח (ירושלים) 4724-04-20

מועאד עוודאללה

נ ג ד

מדינת ישראל

בית משפט השלום בירושלים

[05.05.2020]

כבוד השופטת ג'ויה סקפה שפירא

ב"כ - עו"ד הישאם עומרי המבקש

ב"כ - עו"ד נורית לנגנטל שוורץ המשיבה

החלטה

 

 

 

כללי

1. נגד המבקש ואחיו הוגש כתב אישום המייחס להם עבירות תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והתנגדות למעצר. על פי הנטען בכתב האישום, ביום 19.11.18 בשעות הבוקר הגיעו שלושה שוטרים לבית הנאשמים ועמם עובד חברת החשמל, במטרה לבצע חיפוש אצל אביהם של הנאשמים שנחשד בגניבת חשמל. כשהגיעו השוטרים לבית, הם הציגו את צו החיפוש לפני המבקש ואמו ואלה אפשרו לשוטרים להיכנס אל הבית. עובד חברת החשמל בדק את ארון החשמל שבתוך הבית ולאחר מכן ירד יחד עם המבקש לעבר ארון חשמל נוסף שנמצא בכניסה לבניין, ואילו השוטרים נותרו בתוך הבית. אחיו של המבקש אמר לשוטרים לצאת מהבית, דחף את השוטר משה והשוטר מאיר ביקש ממנו להירגע. כשהאח לא נרגע ליווה אותו השוטר מאיר לחדר הסמוך כדי לנסות להרגיעו. כשהגיעו לחדר עיקם האח את ידו של השוטר מאיר, וזה הודיע לו על מעצרו. מהחדר נשמעו צעקות והשוטרים האחרים ואמם של המבקש ואחיו נכנסו אליו. האח התנגד למעצרו בכח, אמו ניסתה לשחררו מידי השוטרים, והמבקש הגיע למקום והכה את אחד השוטרים בגבו ובעורפו, קפץ על שוטר אחר, נאבק עמו והכה אותו. השוטר הדף את המבקש עם רגליו וניגש לסייע לחבריו במעצרו של אחי המבקש. במהלך האירוע, כשהמבקש הכה את אחד השוטרים, הוא נורה פעמיים באמצעות אקדח טייזר שהחזיק אחד השוטרים לאחר שהוזהר. לאחר שנאזק, וכשהובל לרכב המשטרה, הכה המבקש באמצעות האזיקים את השוטר שהוביל אותו.

2. לפני בקשה לעיון בחומר חקירה, במסגרתה עותר ב"כ המבקש לקבל לידיו העתק הרישום הפלילי והמשמעתי של שלושת השוטרים המעורבים באירוע, עדי התביעה 1-3. נטען כי המבקש עצמו הוכה במהלך האירוע על ידי השוטרים, ואף נורה באקדח טייזר, באופן המעלה סימני שאלה ביחס לחוקיות וסבירות פעולתם של השוטרים, וכי הרישום הפלילי והמשמעתי נועד לבחון את מהימנותם של השוטרים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח