חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בע"מ 2264/13 - פלוני נ' פלוני ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בע"מ 2264/13 - פלוני נ' פלוני ואח'

בע"מ 2264/13

פלוני

נ ג ד

1. פלוני

2. פלונית

בבית המשפט העליון

[07.11.2013]

כבוד השופט נ' הנדל

בשם המבקש:

עו"ד עופר נועם; ערן בן עזרא

בשם המשיבים:

עו"ד גיא לוטם

 

החלטה

 

1. מונחת לפניי בקשה למתן רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב (מפי כב' השופטות א' קובו, מ' רובינשטיין, ע' צ'רניאק) בעמ"ש 5630-03-10, בגדרו נדחה ברובו ערעור שהגיש המבקש על פסק דינו של בית משפט לענייני משפחה (כב' השופט א' בן ארי (אטינגר)) וכן נדחו ערעוריו על שתי החלטות ביניים שניתנו על ידי בית המשפט לענייני משפחה (האחת מפי כב' השופטת צ' צפת שסווגה תחילה כ"פסק דין חלקי" והשנייה מפי כב' השופט א' בן ארי (אטינגר)).

ברקע לבקשה סכסוך בעניין משק חקלאי. המבקש ומשיבה 2 (להלן: המשיבה) הם אחים תאומים. משיב 1 (להלן: המשיב) הוא אחיהם למחצה של המבקש והמשיבה מצד אמם. אביהם של המבקש והמשיבה רכש בטרם מותו זכות חכירה במשק החקלאי שבמחלוקת מאדם שרכש את הזכות מקק"ל. לאחר מספר שנים נפטרה גם האם וסכסוך התעורר בין הצדדים ביחס לזכויות הקנייניות במשק. הסכסוך הוכרע בחלקו בפסק בורר אשר בהמשך ניתן לו תוקף של פסק דין, בגדרו נקבע כי המבקש הוא היורש של המשק. עם זאת, הבורר לא נדרש לשאלת חבות המבקש בפיצויים כלפי המשיבים משום שזו חרגה מן המחלוקת שנמסרה להכרעה במסגרת הבוררות.

בהמשך - חבות המבקש בפיצויים נדונה בבית המשפט לענייני משפחה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח