חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בע"מ 3305/18 - פלוני נ' פלוני
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בע"מ 3305/18 - פלוני נ' פלוני

בע"מ 3305/18

פלוני

נ ג ד

פלוני

בבית המשפט העליון

[05.11.2018]

כבוד השופט נ' הנדל

בשם המבקש - עו"ד חגי סיטון

 

החלטה

 

1. בקשת רשות ערעור זו נסובה סביב פסק דינו של בית המשפט המחוזי בירושלים (עמ"ש 34695-08-17 ו-עמ"ש 50661-11-17, כב' השופטות א' דורות, ת' בזק רפפורט, מ' אילני), אשר ביטל את פסק דינו של בית המשפט לענייני משפחה בירושלים (תמ"ש 47620-01-12, כב' השופט ש' אלבז), והורה על שמיעתו של עד בהליך.

מדובר בתיק שעבר גלגולים רבים, אשר נסקרו באריכות על ידי ערכאה קמא. לב המחלוקת בין הצדדים הוא שאלת זיהוי חלקו של המשיב בדירה שהורישה אימם של המשיב והמבקש לשניים. לפי הצוואה, הזכויות בדירה שייכות למבקש למעט החלקים המועברים למשיב. זאת על פי התשריט שהוזכר בסעיף 9 לצוואה, אשר לא הוצג בפני בית המשפט נכון לכתיבת שורות אלו. לטענת המבקש, המשיב תפס בפועל חלק גדול יותר ממה שהוקצה לו.

בגלגול הראשון של ההליך פסק בית משפט לענייני משפחה כי המשיב יסלק את ידו משטחים מסוימים בדירה. על כך הוגש ערעור, בגדרו נקבע בהסכמה כי פסק הדין שניתן על ידי הערכאה המבררת בטל - ותחת זאת ינתן פסק דין חדש לאחר שתינתן לשני הצדדים האפשרות לטעון (להלן: ההסכמה הדיונית). בהתאם, התיק הוחזר לבית משפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח