חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"א (קריות) 3546/06 - מזרחי זהבה נ' הרמלין שולמית, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"א (קריות) 3546/06 - מזרחי זהבה נ' הרמלין שולמית שלום קריות

בש"א (קריות) 3546/06

ת"א (קריות) 1077/06

מזרחי זהבה

נ ג ד

הרמלין שולמית


בית משפט השלום קריות

[20.09.2007]


כב' הרשם נדים מוראני


בשם המבקשת - עו"ד חורי גסאן

בשם המשיבה - עו"ד טמבור משה

 

החלטה

 

1.    המשיבה הגישה תביעה כספית כנגד הנתבעים 1 + 2 בגין יתרת חוב אשר הגיעה מהם למשיבה, לטענתה, בגין השכרת דירה לנתבעים הנ"ל.

בנוסף לנתבעים 1 + 2, נתבעו גם קובי חזן כנתבע מס' 3 והמבקשת בתיק זה, וזאת כערבים לתשלום חובותיהם של נתבעים 1 + 2 למשיבה בגין השכירות.

2.    המבקשת הגישה בקשה למתן רשות להתגונן וטענה בבקשתה שהיא אינה חתומה על הסכם השכירות וזכור לה כי הוחתמה על ידי הנתבעת מס' 1 על שטר חוב על סך 30,000 ₪ לצורך הבטחת תשלום השכירות, אולם נמסר לה ע"י נתבעת מס' 1, שלא היה צורך להשתמש בשטר החוב מאחר והיא מסרה למשיבה שיק אישי שלה.

3.    בדיון שהתקיים בפני ביום 6/6/07 בבקשה למתן רשות להתגונן שהוגשה ע"י המבקשת, היא אישרה שהחתימה המופיעה על העתק השטר שצורף לכתב התביעה, היא חתימתה.

4.    לאחר שמיעת הבקשה, הוחלט על הגשת סיכומים, אולם, ב"כ המשיבה חוייב להגיש הודעה לתיק ביהמ"ש תוך 7 ימים אם השטר המקורי נמצא בחזקת המשיבה או לא.

ואמנם, ב"כ המשיב הגיש הודעה בה הוא מודיע שהמשיבה טרם הצליחה לשים את ידיה על שטר החוב והיא עושה מאמצים כנים ואמיתים לעשות כן וב"כ המשיבה התחייב כי מיד עם קבלת שטר החוב, יומצא הנ"ל לידי ביהמ"ש.

5.    בסמוך לאחר הגשת ההודעה הנ"ל, ב"כ המבקשת הגיש בקשה לדחיית התביעה מהטעם ששטר החוב המקורי אינו נמצא בחזקת המשיבה והמדובר בתביעה שטרית שאין לה כל יסוד בהעדר שטר החוב.

בקשה זו הועברה לידי לתגובת ב"כ המשיבה, אשר נתקבלה וכללה 7 עמודים מודפסים הכוללים נימוקים מנימוקים שונים במסגרתה ב"כ המשיבה טען שאין מקום לדחיית כתב התביעה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח