חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"א 9043/17 - מדינת ישראל נ' פלונית
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"א 9043/17 - מדינת ישראל נ' פלונית

בש"א 9043/17

מדינת ישראל

נ ג ד

פלונית

בבית המשפט העליון

[29.11.2017]

כבוד השופט י' אלרון

בקשה להעברת מקום דיון

בשם המבקשת - עו"ד מאהר אלמאדי

בשם המשיבה - עו"ד רונן דוד

 

ניתנה היום, ‏י"א בכסלו התשע"ח (‏29.11.2017).

החלטה

 

1. בקשה לפי סעיף 78(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984 (להלן: החוק), להעברת מקום הדיון בת"א 17066-08-17 מבית משפט השלום בהרצליה לבית השלום בעכו, בצפת או בקריית ביאליק.

2. עניינה של הבקשה בתביעה שהגישה המשיבה נגד המבקשת בגין טיפול לקוי לכאורה בחבלה שנגרמה לה בבית הספר היסודי שבו היא לומדת. המבקשת טוענת כי מרב הזיקות של התביעה הן לבתי המשפט המנויים לעיל, בעוד לבית המשפט השלום בהרצליה אין זיקה מוחשית להליך. לשיטתה, מכתב התביעה עולה כי המשיבה מתגוררת בכפר הממוקם באזור הגליל, וכי האירועים שהובילו לתביעה - ובפרט גרימת החבלה והטיפולים הרפואיים שהוענקו למשיבה - התרחשו באזור הצפון. בנוסף, נטען כי צוות בית הספר, שאנשיו עשויים להידרש למסור עדות, מתגוררים באזור הגליל, וכי המומחה הרפואי מטעמה של המשיבה מתגורר בנצרת. המבקשת אף הוסיפה והעריכה כי המומחה אשר יבדוק את המשיבה מטעמה יהיה ככל הנראה מאזור הצפון, וזאת על מנת שלא להטריח את המשיבה ואת הוריה. לסברת המבקשת, הטעם להגשת התביעה בבית משפט השלום בהרצליה נעוץ בנוחות בא כוח המבקשת, שמשרדו מצוי בעיר זו.

3. המשיבה מתנגדת לבקשה. לטענתה, אין לה ולהוריה התנגדות להגיע לדיונים בבית המשפט בהרצליה ולהיבדק על ידי מומחה רפואי מטעמה של המבקשת, אף אם תערך הבדיקה באזור המרכז. המשיבה גורסת כי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח