חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"פ 10221/03 - סאמי אלעוקבי נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 10221/03 - סאמי אלעוקבי נ' מדינת ישראל עליון

בש"פ 10221/03

סאמי אלעוקבי

נ ג ד

מדינת ישראל


בבית המשפט העליון

[24.12.03]


כבוד השופטת א' פרוקצ'יה


 ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע  מיום 26/10/2003 בב"ש 21251/03 ניתנה על ידי י' טימור כבוד השופט


בשם העורר - עו"ד אביטל ערן

בשם המשיבה - עו"ד דניאלה ביניש

החלטה

 

1.    זהו ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר-שבע (כב' השופט י' טימור) בב"ש 21366/03 מיום 26.10.03 להאריך את מעצרו של העורר עד תום ההליכים נגדו.

2.    העורר מואשם בשני אישומים: האישום הראשון מייחס לו ביחד עם אחרים עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, החזקת סכין, נסיון לחבלה בכוונה מחמירה, ותקיפה הגורמת חבלה של ממש. האישום השני מייחס לעורר בלבד עבירה של רצח בכוונה תחילה.

3.    העובדות המיוחסות לעורר ושותפיו על פי האישום הראשון הן כדלקמן: ביום 6.9.03 הגיעו העורר וחבריו למועדון לילה באילת. באותה עת שהו שם המנוח וכמה מחבריו. סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר כאשר רקדו המנוח וחבריו ברחבת הריקודים חיבק אחד השותפים לאישומים בכח את אחת הנערות לשם גירוי וסיפוק מיני. המנוח אחז בשותף בידו וביקש ממנו לחדול מכך. השותף אחז בגרונו של המנוח וכתוצאה מכך פרצה מריבה בינו לבין המנוח וחבריו. המאבטחים במקום הפרידו בין הניצים והשותף יצא מהמועדון.

מחוץ למועדון קשר העורר קשר עם הנאשמים האחרים לתקוף את המנוח וחבריו ולחבול בהם חבלה חמורה. במסגרת הקשר ולשם קידומו נטלו העורר והנאשמים האחרים סכינים אותם החזיקו במכוניתם שלא כדין. כשהם חמושים בסכינים ובאבנים, חמקו לתוך המועדון וזאת מבלי שהמאבטחים שמו לב לכך, והשליכו אבנים אל עבר המנוח וחבריו וזאת בכוונה לגרום להם חבלה חמורה. העורר והנאשמים האחרים המתינו מאוחר יותר למנוח ולחבריו מחוץ למועדון ורדפו אחריהם כשהם חמושים בסכינים. אחד הנאשמים אף תקף את חברו של המנוח וגרם לו חבלה של ממש.

במועד מאוחר יותר, כאשר יצאו יתר בני החבורה של המנוח מהמועדון, הבחינו בהם העורר ונאשם 2, ובמסגרת הקשר האמור ולשם קידומו ניסו לפגוע בהם בכוונה לגרום להם חבלה חמורה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח