חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"פ 10451/03 - אליעזר קנדינוב נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 10451/03 - אליעזר קנדינוב נ' מדינת ישראל מעצר עד תום ההליכים בעבירות של חבלה, סחיטה ושוד. תקפותו של מסדר זיהוי תמונות בשלב הדיון במעצר עד תום ההליכים עליון

בש"פ 10451/03

אליעזר קנדינוב

נ ג ד

מדינת ישראל


בבית המשפט העליון

[24.12.2003]


כבוד השופטת א' פרוקצ'יה


ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו מיום 6.11.03 בע"פ 40297 שניתנה על ידי ח. כבוב כבוד השופט


בשם העורר - עו"ד זוהר ברזילי

בשם המשיבה - עו"ד דניאלה ביניש

החלטה

 

1.    זהו ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב (כב' השופט כבוב) לעצור את העורר עד תום ההליכים נגדו.

2.    נגד העורר הוגשו שני כתבי אישום בגין שתי פרשות שונות. בתיק הראשון מואשם העורר ביחד עם אחרים בעבירות של גרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, סחיטה באיומים, שוד, הדחה בחקירה בנסיבות מחמירות והתחזות כאדם אחר. הרקע לאישומים אלה בעימות אלים שפרץ בין העורר וחבריו לבין המתלונן ביושבו בבית קפה ואשר סיבתו אינה ברורה. העימות הסתיים בפציעתו של המתלונן ובסופו הושג לכאורה פיוס. למחרת פנה העורר ומספר מחבריו למתלונן ודרשו ממנו לשלם להם 2,500 ₪ ואיימו עליו כי אם לא יעשה כן, יסתיים הדבר בכי רע. מספר ימים לאחר מכן הודיע להם המתלונן כי לא יוכל לשלם להם כסף, ובמפגש נוסף בינו וחבריו לבין העורר וחבריו הוכו הראשונים מכות קשות ונגרמו להם פגיעות פיזיות חמורות שהצריכו אשפוז רפואי. באותו ארוע נשדדו גם מספר מהמתלוננים. במועד אחר פנה העורר לאחד המתלוננים ואיים עליו בהקשר לתלונתו למשטרה. עוד מיוחס לעורר כי התחזה לאדם אחר בעת שעוכב בידי שוטרים.

כתב האישום השני מייחס לעורר עבירות סחר בבני אדם לשם עיסוק בזנות, איומים ושיבוש הליכי משפט. באישום זה מיוחס לעורר כי מכר לנאשם אחר את המתלוננת כדי שתעסוק אצלו בזנות. לאחר שנמלטה מבית הבושת של הנאשם האחר איים עליה העורר פעמים רבות באיומים שונים אם לא תחזור לעבוד אצל אותו שותף. עוד מואשם העורר בשיבוש מהלכי המשפט בכך שכאשר נדרש לחקירה במשטרת ישראל הזדהה בשם בדוי בכוונה להכשיל חקירה פלילית של המשטרה.

3.    בית המשפט המחוזי בחן את חומר הראיות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח