חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"פ 11638/05 - יעקב (קובי) מלכה נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 11638/05 - יעקב (קובי) מלכה נ' מדינת ישראל עליון

בש"פ 11638/05

יעקב (קובי) מלכה

נ ג ד

מדינת ישראל


בבית המשפט העליון

[30.12.2005]


כבוד השופט א' ריבליןבשם העורר - עו"ד שי ברגר; עו"ד קובי סודרי

בשם המשיבה - עו"ד אוהד גורדון

החלטה

 

1.    זהו ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע (כבוד השופט י' אלון) מיום 12.12.2005 שלא מצא לנכון לשנות את החלטתו הקודמת מיום 26.9.2005 לפיה הוארך מעצרו של העורר עד תום ההליכים בעניינו.

נגד העורר, יעקב מלכה (להלן: העורר), ושלושה אחרים הוגש כתב אישום המייחס לעורר עבירות שונות, בהן קשירת קשר לביצוע פשע, ניסיון לרצח, חבלה במזיד לרכב, פציעה בנסיבות מחמירות, ניסיון להצתה ואיומים. לפי הנטען בכתב האישום, העורר ושלושת הנאשמים האחרים, קשרו קשר לגרום למותם של שניים - אבי ועוז (המתלונן) (להלן, בהתאמה: אבי והמתלונן). לשם כך הצטיידו העורר והנאשמים האחרים במגוון כלי נשק הכולל אקדחים, אלות, חרבות וחומרים דליקים. באחד הימים, כך נטען בפרט האישום השלישי בכתב האישום, נטלו העורר וחבריו מהחומרים הדליקים, וכשאלה באמתחתם, הגיעו לביתו של המתלונן על מנת להצית את הבית ולגרום למותו. לאחר שאחותו של המתלונן הבחינה בהם, הם נמלטו, ומאוחר יותר באותו יום, כשפנתה אליהם האחות ושאלה מדוע הם מבקשים לפגוע בה, איימו עליה שירצחו את אחיה, המתלונן, ואת אבי. לפי האישום החמישי בכתב האישום, ביום 13.8.2005 בילו העורר ואחד הנאשמים האחרים, מאור בן מישל מלכה (להלן: מאור) במועדון, ולאחר שהבחינו באבי ובמתלונן, עזבו את המועדון, יחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה, הצטיידו באקדחים ובכובעים, וארבו לאבי ולמתלונן. סמוך לשעה 04:00 יצא המתלונן מהמועדון, וכשנכנס לרכבו, יחד עם אחד, נתי הרוש, ואחת נ.א., התקרבה אליהם החבורה. מאור ירה לעבר המתלונן מספר יריות, ואחת מהן פגעה בו ופצעה אותו. העורר ומאור המשיכו להתקרב אל הרכב תוך שהם יורים בו, ונמלטו מהמקום. לרכבו של המתלונן נגרם נזק רב. יצויין כי כתב האישום כולל אישומים נוספים שאינם מופנים כלפי העורר, אלא כלפי מרעיו.

2.    בד-בבד עם הגשת כתב האישום הוגשה בקשה למעצר העורר והנאשמים האחרים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח