חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 2597/98 - מדינת ישראל נ' יוסף מלכה ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 2597/98 - מדינת ישראל נ' יוסף מלכה ואח', ~ הארכת מעצר מעבר ל-9 חודשים (סחיטה וחטיפה)

בש"פ 2597/98

מדינת ישראל

נגד, ~ , ~

1. יוסף מלכה, ~ 2. לוי אביגזר, ~ , ~

בבית המשפט העליון , ~

[5.5.98, 4.5.98]

לפני י' זמיר השופט

בקשה להארכת מעצר עו"ד אינפלד - בשם המבקשת
עו"ד סוחמי - בשם המשיב 1
עו"ד רוטנברג - בשם המשיב 2

ה ח ל ט ה, ~

ה ח ל ט ה


השופט י' זמיר

יוסף מלכה, יליד 1963 (להלן - משיב 1) ולוי אביגזר, יליד 1960 (להלן - משיב 2) עומדים לדין פלילי בפני בית המשפט המחוזי בתלאביב-יפו (תפ"ח 186/97) יחד עם נאשמת (בשם עדי זהבי). כתב האישום מייחס להם, באישומים אחדים, עבירות של סחיטה באיומים וסחיטה בכוח, חטיפה לשם סחיטה, תקיפה בצוותא הגורמת חבלה של ממש, ועוד. עבירות אלה נעברו, לפי כתב האישום, על רקע של ניהול בית בושת על ידי הנאשמת בשותפות עם המתלוננים: לבקשת הנאשמת, המשיבים תקפו את המתלוננים פעמים אחדות, גרמו לאשפוזו של אחד ואיימו עליהם בפגיעות נוספות אם לא יקבלו כסף כפי שדרשו.

בית המשפט המחוזי החליט (ביום 24.9.97) לעצור את המשיבים עד תום ההליכים נגדם ולשחרר את הנאשמת בתנאים מגבילים. המשיבים ערערו לבית משפט זה. ביום 9.10.97 דחה השופט אור את הערעור של המשיב 1. ביום 2.11.97 דחה השופט חשין את הערעור של המשיב 2. שני השופטים סמכו ידיהם על ההחלטה של בית המשפט המחוזי, ובין היתר קבעו כי שני המשיבים מהווים סכנה לציבור במידה השוללת חלופת מעצר, והוסיפו כי יש מקום וטעם להבחין, לענין המעצר, בין המשיבים לבין הנאשמת.

בין לבין חלפו כתשעה חודשים מיום שהמשיבים נעצרו ותקופת המעצר, כפי שנקבעה בסעיף 61 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים) התשנ "ו-1996, אמורה להסתיים מחר. המדינה פנתה לבית משפט זה בבקשה, לפי סעיף 62 לחוק זה, להאריך את המעצר של שני המשיבים לתקופה של 90 יום.

המדינה מציינת בבקשה להארכת המעצר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח