חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"פ 3066/19 - שרחביל עודה נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 3066/19 - שרחביל עודה נ' מדינת ישראל

בש"פ 3066/19

שרחביל עודה

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[14.05.2019]

כבוד השופט נ' הנדל

בשם העורר - עו"ד אורי קורב; עו"ד ישי ריבלין

בשם המשיבה - עו"ד עודד ציון; עו"ד צחי יונגר

 

ניתנה היום, ‏ט' באייר התשע"ט (‏14.5.2019).

החלטה

 

1. החלטה בדבר ערר על מעצר, אינה בגדר אי בודד. יש לה רקע והקשר. למשל, החלטות והתנהלות שקדמו לה ונידונו; או החלטות שהדיון בהן, בצורה ישירה, התייתר. ואולם, המוקד הדומיננטי בערר זה, הוא החלטה קונקרטית של ערכאה קמא (בענייננו ראו מ"ת (מחוזי-ת"א) 27310-01-18), אשר עוברת תחת שבטהביקורת השיפוטית. התמונה המצטיירת היא זו: בתאריך 02.10.17 הוגש כתב אישום נגד העורר ואחרים, אשר אוחד בהמשך עם כתב אישום נוסף שהוגש כנגדו. מדובר בכתב אישום רב היקף הכולל 30 אישומים כנגד 22 נאשמים, ביחס לעבירות חמורות ומגוונות. לעורר מיוחס עבירות שונות וביניהן ניהול ומימון ארגון פשיעה, סחיטה באיומים במסגרת ארגון פשיעה וקשירת קשר לפשע.

העורר עצור החל מיום 2.11.17 על בסיס, בין היתר, הסכמתו של הסניגור הקודם לקיומו של ניצוץ ראייתי.לנוכח טעמים שונים, לרבות אי העברת חומר חקירה והצורך בהוצאת תעודת חיסיון - הדיון בקיומן של ראיות לכאורה לא התקיים. הסניגור דהיום החל לייצג את העורר לפני כחצי שנה. בשלב מסוים הביע נכונות לטעון לגבי הראיות לכאורה, הגם שלא כל החומר הועבר לו. בתאריך 3.3.19 קבע בית המשפט המחוזי כי הדיון בדבר קיומן של ראיות לכאורה בעניינו של העורר יחד עם נאשמים נוספים רבים, יתקיים בתאריך 25.4.19. ברם, בסמוך למועד, כאשר התברר לבית המשפט המחוזי כי המועד הוא ערב החג השני של פסח, דחה את הדיון בחודשיים, לתאריך 20.6.19.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח