חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 3134/19 - מדינת ישראל נ' אשרף טחימר
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 3134/19 - מדינת ישראל נ' אשרף טחימר

בש"פ 3134/19

מדינת ישראל

נ ג ד

אשרף טחימר

בבית המשפט העליון

[20.06.2019]

כבוד השופט נ' הנדל

בשם המבקשת - עו"ד טל (אדיר) כהן

בשם המשיב - עו"ד לירון מלכה

 

ניתנה היום, ‏י"ז בסיון התשע"ט (‏20.6.2019).

החלטה

 

מונחת בפניי בקשה עשירית להארכת מעצר המשיב ב-90 ימים נוספים לפי סעיף 62 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים) התשנ"ו-1996 (להלן: חוק המעצרים), או עד למתן פסק דין בתפ"ח 5551-06-16 בבית משפט המחוזי בחיפה, לפי התאריך המוקדם בניהם.ניתנו החלטות מעצר ביניים עד למועד הדיון בבקשה שהתקיים ביומיים האחרונים והגיעה העת להחליט לגופה של בקשה.

1. שתיים הם אמות המידה בבקשה מעין זו - מסוכנות לכאורה של נאשם, וקצב התנהלות המשפט. השיקול הראשון משקף את האינטרס הציבורי ואילו השיקול השני מטרתו להגן על זכויות נאשם, שאף עניין זה חלק מהאינטרס ציבורי. באשר לשיקול המסוכנות, כתב האישום מייחס למשיב ביצוע עבירת רצח, תקיפת קטין הגורמת חבלה חמורה, פציעה בנסיבות מחמירות ותקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש. מכתב האישום עולה כי המשיב החליט להמית את המנוחה ולשם כך התפרץ לביתה דרך חלון, ניגש למטבח, נטל סכין גדולה ועלה לחדרה של המנוחה. באותה עת ישנה המנוחה במיטתה יחד עם אחד מארבעת ילדיה כאשר שלושת ילדיה הנוספים שהו בחדרים אחרים בבית. המשיב דקר את המנוחה בסכין וגרם לה חתך בצוואר משמאל, חתך נוסף בלחי מימין עד הצוואר ובשכם שמאל. אחד מילדי המנוחה ראה את המעשה ובעט ברגלו של המשיב כדי שיחדול. או אז דחף המשיב את הבן אשר נפל לרצפה. בן נוסף שהתעורר נחבל גם הוא בניסיונו לסייע לאימו. המנוחה מתה כתוצאה ממעשי המשיב.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח