חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 3691/19 - פאיז אל סייד נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 3691/19 - פאיז אל סייד נ' מדינת ישראל

בש"פ 3691/19

פאיז אל סייד

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[31.05.2019]

כבוד השופט נ' סולברג

בשם המבקש:

עו"ד נתנאל לגמי

החלטה

 

1. המבקש, פאיז אל סייד (להלן: אל סייד), נעצר ביום 28.5.2019 בחשד לביצוע עבירות של גניבת גלגלים ממכונית, שימוש במכונית ללא רישוי, החזקת מכשירי פריצה והחזקת רכוש גנוב. בו ביום, הורה בית משפט השלום בבאר-שבע על הארכת מעצרו של אל סייד עד ליום 2.6.2019. ערר על החלטה זו התקבל באופן חלקי על-ידי בית המשפט המחוזי בבאר-שבע, שהורה על קיצור התקופה הראשונית שנקבעה, כך שאל סייד ישוחרר ביום 30.5.2019.

2. ביום השחרורהמיועד,אתמול, הגישה המשיבה בקשה נוספת להארכת מעצרו של אל סייד למשך 5 ימים נוספים. בית משפט השלום קיבל את הבקשה, והורה על הארכת המעצר עד ליום 3.6.2019. על החלטה זו הגיש אל סייד ערר לבית המשפט המחוזי, וזה נדחה בהחלטה מיום אתמול, 30.5.2019. בית המשפט קבע, כי החשד למעורבותו הישירה של אל סייד במעשים המיוחסים לו התחזק נוכח פעולות החקירה שבוצעו בימים האחרונים. עוד נקבע, כי נותרו מספר פעולות חקירה שטרם בוצעו, אשר לגביהן קיים חשש ממשי מפני שיבוש על-ידי אל סייד, אם ישוחרר. בית המשפט ציין, כי שקל אפשרות לשחרר את אל סייד לחלופת מעצר, אך לבסוף החליט להותירו במעצר. משכך, נדחה הערר.

3. בעקבות החלטה זו הגיש אל סייד את הבקשה שלפנַי, שבגדרה הוא מבקש רשות לערור על החלטת בית המשפט המחוזי. אל סייד טוען, כי בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח