חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > בש"פ 4438/14 - יצחק נאג'י נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 4438/14 - יצחק נאג'י נ' מדינת ישראל

בש"פ 4438/14

יצחק נאג'י

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[07.07.2014]

כבוד השופט נ' הנדל

בשם המבקש - בעצמו

בשם המשיבה - עו"ד מורן פולמן

 

החלטה

 

1. זוהי בקשה למתן רשות ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע (ע"ח 32605-05-14, כבוד סגנית הנשיא ר' יפה-כ"ץ), אשר דחתה ערר על החלטת בית משפט השלום לתעבורה באילת (בפ"ת 7146-04-14, כבוד השופט ל' ברינגר), במסגרתה נשלל רישיונו של המבקש עד תום ההליכים נגדו בשל נהיגה בשכרות.

רקע עובדתי והליכים קודמים

2. ואלו העובדות הצריכות לעניין: המבקש הוא נהג אמבולנס לפרנסתו, ומחזיק ברישיון נהיגה מזה 32 שנים. למבקש עבר תעבורתי בו צבר 65 הרשעות קודמות בגין עבירות תנועה וכן רישום פלילי. בנוסף, בשנת 2009 הורשע המבקש בעבירה של נהיגה בשכרות. כנגד המבקש הוגש כתב אישום המייחס לו כי בתאריך 15.4.2014 נהג ברכבו כשהוא תחת השפעת אלכוהול, לאחר שסירב ליתן דגימת אויר לפי דרישת שוטר כדין. תחילה נפסל רישיונו של המבקש פסילה מנהלית למשך 30 ימים, ובקשתו להחזרת הרישיון נדחתה על ידי בית משפט השלום באילת. יצוין כי לבקשה זו צירף המבקש שלושה תצהירים, של המבקש ושל שני עדים נוספים שהצהירו - בין היתר - כי המבקש לא נהג ברכב (להלן: התצהירים).

לצד כתב האישום הוגשה גם בקשה לשלול את רישיונו של המבקש עד לסיום ההליכים נגדו, אף מעבר ל-6 חודשים, ובית המשפט קמא נעתר לבקשה. על החלטת בית משפט השלום בדבר פסילת רישיונו עד לתום ההליכים, הגיש המבקש ערר לבית המשפט המחוזי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח