חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 5246/14 - פלוני נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 5246/14 - פלוני נ' מדינת ישראל

בש"פ 5246/14

פלוני

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[31.07.2014]

כבוד השופט צ' זילברטל

בשם המבקש:

עו"ד נסאר מסיס

 

כלפי החלטה זו הוגשה הבקשה שלפניי.

החלטה

 

בקשת רשות ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בירושלים (סגן הנשיא א' פרקש) מיום 28.7.2014 בעמ"ת 52413-07-14 בגדרה הוחלט על קבלת ערר המשיבה ועל הותרת המבקש במעצר עד תום ההליכים נגדו.

1. נגד המבקש, קטין יליד 1997, הוגש כתב אישום המייחס לו, ולנאשמים אחרים (קטינים אף הם), עבירות של ניסיון לתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והתפרעות. בכתב האישום נטען, כי ביום 4.7.2014 בשעות הערב, החלה התפרעות בכניסה לשכונת אום טובה, שבמהלכה עשרות צעירים יידו אבנים לעבר כוחות המשטרה שנכחו במקום. עוד נאמר, כי במהלך האירועים הובערו עגלת אשפה וצמיג ונורו זיקוקים לעבר כוחות המשטרה. נטען, כי במהלך האירוע המתואר, המבקש, בעודו רעול פנים, יידה כשש אבנים לעבר כוחות המשטרה. בד בבד עם הגשת הבקשה הגישה המשיבה בקשה למעצרו של המבקש, ושל הנאשמים הנוספים, עד לתום ההליכים נגדם.

2. עובר להחלטה בבקשה להארכת מעצרו של המבקש עד לתום ההליכים, הוגש בעניינו תסקיר מעצר. בתסקיר נבחנו שתי חלופות מעצר שהציעה משפחתו של המבקש - האחת בבית הוריו, בפיקוחם ובפיקוח אחיו ורעייתו, והשנייה בבית אחותו, המתגוררת עם משפחתה בשכונה סמוכה. בתסקיר נאמר, כי יש להעדיף את החלופה הראשונה שהוצעה. הדברים נאמרו, בין היתר, בהתבסס על הרושם החיובי שהותירו הורי המבקש ואחיו, על כך שמדובר במשפחה שומרת חוק, אשר הביעה התנגדות נחרצת להפרות הסדר שאירעו ולעימותים עם כוחות הבטחון. נוכח האמור, בהתחשב בכך שהמבקש נעדר פלילי, ונוכח ההתרשמות כי חווית המעצר תהווה עבור המבקש גורם מרתיע מפני הפרת הוראות בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח