חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6506/14 - יהודה דנדקר נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 6506/14 - יהודה דנדקר נ' מדינת ישראל

בש"פ 6506/14

יהודה דנדקר

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[26.10.2014]

כבוד השופט א' שהם

בשם העורר - עו"ד ארז בר-צבי

בשם המשיבה - עו"ד עמרי כהן

 

החלטה

 

1. לפניי ערר על החלטתו של בית המשפט המחוזי בירושלים, מיום 18.9.2014, במ"ת 4923-08-14, שניתנה על-ידי כב' השופט ע' שחם, בגדרה הוחלט לעצור את העורר עד לתום ההליכים במשפטו.

כתב האישום שהוגש נגד העורר

2. בכתב האישום מסופר כי בשנת 2014, או בסמוך לכך, התגלע סכסוך בין העורר ובין חיים אשר כהן (להלן: המתלונן). עוד נטען, כי במועד שאינו ידוע למשיבה, איים העורר על המתלונן ואמר לו:"אני נולדתי על מנת להרוס משפחות ולרצוח ילדים". בנוסף, איים העורר כי: יהרוג את המתלונן; ישרוף את רכבו; ישלח את אֶחיו על מנת שיפגעו במתלונן בעת שישהה העורר בכלא; ויפגע במתלונן לאחר שישוחרר ממעצר. עוד נטען בכתב האישום, כי כשבוע עובר ליום 28.7.2014, או בסמוך לכך, תכנן העורר יחד עם אחיו, מאיר דנקנר (להלן: אחיו של העורר), להצית שני רכבים. נטען בנוסף בכתב האישום, כי ביום 27.7.2014, או בסמוך לכך, הגיע אחיו של העורר לתחנת הדלק So Good, ברחוב כיסופים, שבשכונת רמות בירושלים, ורכש דלק, אותו מילא בשני בקבוקים. לאחר מכן, ביום 28.7.2014, בסמוך לשעה 02:00, הצטיידו העורר ואחיו בבקבוקים ונסעו מביתם, בבית"ר עילית, לכיוון ביתו של המתלונן, בירושלים, וזאת כשהעורר נוהג ברכבו. בהמשך, החנו העורר ואחיו את הרכב ברחוב בעל התניא, או בסמוך לו, והתקדמו ברגל לכיוון ביתו של המתלונן, כשהם נושאים את הבקבוקים. משהגיעו העורר ואחיו לבית הורי המתלונן, הבחינו השניים ברכבים מסוג הונדה סיוויק, ורנו קליאו, השייכים למתלונן (להלן: הרכבים). בהמשך, שפך אחיו של העורר את תכולת הבקבוקים על הרכבים, והציתם באמצעות גפרורים, בעוד שהעורר מתצפת על מקום האירוע. מיד לאחר מכן, ברחו העורר ואחיו מהמקום. כתוצאה ממעשיהם של העורר ואחיו, אחזה אש ברכבים אשר ניזוקו.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח