חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6643/19 - עמרם אוטומזגין נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 6643/19 - עמרם אוטומזגין נ' מדינת ישראל

בש"פ 6643/19

עמרם אוטומזגין

נ ג ד

מדינת ישראל

בבית המשפט העליון

[28.10.2019]

כבוד השופט י' עמית

בשם העורר:

עו"ד שי שורר

בשם המשיבה:

עו"ד אושרה פטל רוזנברג

כ"ח בתשרי התש"ף

 

החלטה

 

ערר על החלטתו של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו (השופט צ' קאפח) מיום 10.9.2019 במ"ת 5191-08-19, במסגרתה נקבע כי העורר, הנאשם בהקמת מעבדה לגידול סמים, ייעצר עד לתום ההליכים נגדו.

1. על פי כתב האישום, העורר שכר דירה גדולה בקרית אונו, והקים בה מעבדה לגידול קנבוס, על כל הכרוך בכך מבחינת ציוד ואביזרים. בדירה נתפסו כ-279 שתילי קנבוס במשקל של למעלה מ-70 ק"ג. בד בבד עם הגשת כתב האישום, הגישה המדינה בקשה לעצור את העורר עד לתום ההליכים בעניינו. ביום 4.8.2019, לאחר שהסנגור הסכים לקיומן של ראיות לכאורה ועילת מעצר, הורה בית המשפט המחוזי (השופט ג' נויטל) על קבלת תסקיר מעצר, מבלי להביע דעה בשאלת ההיתכנות של חלופת מעצר. במסגרת התסקיר הראשון, שירות המבחן התרשם לשלילה מהעורר והעלה ספק לגבי התאמתם של המפקחים. בהחלטה מיום 26.8.2019, בית המשפט המחוזי (השופטת ל' ביבי) נעתר לבקשתו של העורר והורה על הגשת תסקיר משלים, שבמסגרתו תיבחן גם האפשרות לשלב פיקוח אלקטרוני. במסגרת התסקיר המשלים, בא שירות המבחן בהמלצה לשחרר את העורר לחלופת מעצר, בפיקוח אלקטרוני ואנושי.

2. בהחלטה מושא הערר, הדגיש בית המשפט המחוזי כי לחובתו של העורר עבר פלילי מכביד, וכי "אינו ראוי לאמון כלשהו, משום שהעבירה בוצעה זמן קצר לאחר שסיים לרצות עבודות שירות בגין עבירות סמים, והוא נתון תחת צו מבחן של שירות המבחן. לכך יש להוסיף מאסר על תנאי משמעותי בן 10 חודשים אשר ריחף מעל ראשו". בנוסף, נמצא כי המפקחים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח