חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 6810/04 - מדינת ישראל נ' ראטב סביחאת,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 6810/04 - מדינת ישראל נ' ראטב סביחאת עליון

בש"פ 6810/04

מדינת ישראל

נ ג ד

ראטב סביחאת


בבית המשפט העליון

[31.08.2004]


כבוד השופט י' עדיאלבשם המבקשת - עו"ד דניאלה ביניש

בשם המשיב - עו"ד אביגדור פלדמן

 

החלטה

 

זו בקשה שישית להארכת מעצרו של המשיב מעבר לתקופת תשעה חודשים הקבועה בחוק.

כתב האישום שהוגש נגד המשיב המתברר בבית המשפט המחוזי בנצרת בת"פ 1173/02, מייחס למשיב שורה של עבירות חמורות ביותר: רצח בכוונה תחילה; עבירות נשק; שיבוש הליכי משפט; הדחה בחקירה בנסיבות מחמירות; ונהיגה בזמן פסילה. לפי הנטען בכתב האישום, המשיב רצח בכוונה תחילה את המנוח, שהיה סוכן משטרתי, אשר הפליל את אחיו ואדם נוסף בכך שמכר להם נשק, וזאת על מנת שלא יוכל להעיד נגד אחיו בבית המשפט. הרצח בוצע לאור היום, לאחר שהמשיב חסם את נתיב נסיעתו של המנוח, יצא את מכוניתו, ניגש אל רכבו של המנוח, שלף אקדח, אותו נשא שלא כדין, וירה שני קליעים מטווח קצר לעבר פלג גופו העליון של המנוח, על מנת להמיתו. אחד הקליעים חדר לראשו של המנוח, וכתוצאה מן הפגיעה הידרדר רכבו לעבר המסלול הנגדי והתהפך. או אז ירה המשיב ירייה נוספת לכיוון ראשו של המנוח על מנת לוודא את מותו. מייד אחר-כך המשיב נמלט מן המקום, לא לפני שהספיק לקרוא לעבר עוברים ושבים שהיו עדים לאירוע, כי לא יעזו לספר לאיש את אשר ראו. המשיב הסתתר משך למעלה מחודשיים לאחר ביצוע הרצח עד שהסגיר עצמו למשטרה.

לחובתו של המשיב הרשעות בתשע עבירות קודמות, בגינן נשפט לשנת מאסר בפועל בסוף שנת 2000, בכלל זה הרשעות בתקיפת שוטר; הכשלת שוטר; איומים; תקיפה חבלנית; קשירת קשר לפשע; ועבירות רכוש שונות.

המשיב נעצר עד תום ההליכים במשפטו ובית-משפט זה האריך, בהסכמתו, חמש פעמים את ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח