חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 7442/16 - מדינת ישראל נ' רמי אלחורטי
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 7442/16 - מדינת ישראל נ' רמי אלחורטי

בש"פ 7442/16

מדינת ישראל

נ ג ד

רמי אלחורטי

בבית המשפט העליון

[31.10.2016]

כבוד השופט א' שהם

בשם המבקשת:

עו"ד עילית מידן

בשם המשיב:

עו"ד מוחמד ענבוסי

החלטה

 

1. לפניי בקשה (ראשונה) להארכת מעצרו של המשיב ב-90 ימים נוספים, לפי סעיף 62 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים), התשנ"ו-1996 (להלן: חוק המעצרים), מיום 6.10.2016, או עד למתן פסק דין בת"פ 9575-01-16, בבית המשפט המחוזי מרכז-לוד, לפי המוקדם.

כתב האישום

2. נגד המשיב הוגש כתב אישום מתוקן, ממנו עולה כי ביום 16.10.2015, בשעה 02:40 לערך, הגיעו המשיב ואדם אחר שזהותו אינה ידועה (להלן: השודדים), למסגרייה שנמצאת בתחומו של מפעל פ.ק גנרטורים, במושב אחיסמך. אותה העת, עבד המשיב, מזה כשבועיים, במסגרייה שנמצאה בתחום המפעל. בהגיע השודדים למפעל, ארבו השניים למאבטח של המקום (להלן: המתלונן), קפצו עליו, הפילו אותו ארצה, כפתו את ידיו ורגליו מאחורי גבו, וכיסו את פניו. לאחר מכן, אחד מהשודדים נשאר עם המאבטח הכפות, שעה שהשודד האחר נכנס למבנה שהיה במתחם, התניע מלגזה שהייתה במקום, והחל לנהוג בה בפראות ברחבי המבנה. בתוך כך, גרם השודד שנהג במלגזה נזק למבנה ולציוד שהיה בו, על-ידי כך שהרים ציוד עם המלגזה, התנגש עמה בקירות המבנה ומוטט חלק מהם. לאחר שהאזעקה במקום החלה לפעול, גררו השודדים את המתלונן, בעודו כפות, לחדר השומר במתחם, והורו לו כי בבוקר ידווח לממונים עליו שלא ארע דבר במהלך הלילה, ושהכל תקין. בשלב זה, עזבו השודדים את המתחם, תוך שהם נוטלים עימם מכשיר טלפון ופנס השייכים למתלונן, ומכשיר טלפון נוסף השייך לחברת פ.ק גנרטורים.

כתב האישום ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח