חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > בש"פ 845/04 - מדינת ישראל נ' אחמד ג'עפרי,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
בש"פ 845/04 - מדינת ישראל נ' אחמד ג'עפרי ביטול שחרור בערובה של תושב בית לחם שהואשם בגניבת רכב וכניסה לישראל שלא כחוק. גניבת כלי רכב "כמכת מדינה" המקימה עילת מעצר עליון

בש"פ 845/04

מדינת ישראל

נ ג ד

אחמד ג'עפרי


בבית המשפט העליון

[30.1.2004]


כבוד השופטת א' חיות


השופטת ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בירושלים (כבוד א' אפעל גבאי מיום 25.1.04 בב"ש 9270/03


בשם העוררת - עו"ד מאיה חדד

בשם המשיב - עו"ד ליאון בן אדווה

 

החלטה

 

1.    המשיב, תושב בית לחם, עומד לדין בבית משפט השלום בירושלים. על פי כתב האישום שהוגש נגדו, קשר המשיב קשר לגניבת משאית עם אחד הרצל דדון (להלן: דדון), אותו הכיר היכרות מוקדמת. על פי התוכנית, היה דדון אמור לקבל את מפתחות המשאית ואת שַלַּט האזעקה שלה מידי נהג המשאית, ולמסור אותם למשיב. המשיב, מצדו, אמור היה "לגייס" אדם נוסף על מנת שיגנוב את המשאית באמצעות המפתחות והשַלַּט, ויעבירה למוסך באזור מגורי המשיב. המשיב פנה אל מוחמד זיאדה (להלן: זיאדה) כדי שיבצע את הגניבה, ובליל 4.9.2003 הסיע אותו לאזור בית שמש שם חנתה המשאית. השניים פגשו את דדון, אשר מסר לזיאדה את המפתחות ואת השלט. זיאדה ניסה לפתוח את המשאית באמצעות המפתחות, ומשנכשל פרץ את חלונה האחורי וחדר דרכו אל תא הנהג, תוך שהוא משתמש בשלט על מנת להפסיק את פעולת האזעקה. בשלב זה, נתפס זיאדה בידי שוטרים שערכו תצפית במקום, ואילו המשיב נתפס כשלושה חודשים לאחר מכן. בגין המעשים שתוארו יוחסה למשיב עבירה של ניסיון לגניבת רכב, לפי סעיפים 413ב ו- 25 לחוק העונשין, התשל"ז-1977. עוד יוחסה למשיב עבירה של כניסה לישראל שלא כחוק, לפי סעיף 12(1) לחוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1952, בכך שבליל הגניבה נכנס לישראל בלא שהיה בידו אישור כדין.

2.    עם הגשת כתב האישום, הגישה העוררת בקשה למעצר המשיב עד תום ההליכים נגדו, ובית משפט השלום (כבוד השופטת א' זיסקינד) קיבל את הבקשה. בהחלטתו קבע בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח