חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ד"מ (תל-אביב-יפו) 21717-11-19 - זכריה יעיש נ' מטיילי נהורה בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ד"מ (תל-אביב-יפו) 21717-11-19 - זכריה יעיש נ' מטיילי נהורה בע"מ

ד"מ (תל-אביב-יפו) 21717-11-19

התובע ו שכנגדהנתבע

זכריה יעיש

ע"י ב"כ - עו"ד עופר אקשטייין

נ ג ד

מטיילי נהורה בע"מ

ע"י ב"כ - עו"ד גיא אבני ואח'

בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב-יפו

[26.05.2021]

כב' השופט אורן שגב

הנתבעת ו שכנגדהתובעת

פסק דין

 

לפניי תביעותיהם ההדדיות של הצדדים. תביעת התובע, מר זכריה יעיש (להלן - התובע) לקבלת זכויות שונות הנובעות מתקופת עבודתו אצל הנתבעת ומאופן סיומה, ותביעת הנתבעת, חברת מטיילי נהורה בע"מ (להלן - הנתבעת) לקבלת פיצוי כספי בגין הנזקים שלטענתה התובע הסב לה.

 

תמצית העובדות וטענות הצדדים

1. התובע עבד כמלווה לנהג הסעות לילדים בעלי צרכים מיוחדים מיום 01.09.18 ועד ליום 12.08.19, ולדבריו פוטר לאלתר בשיחת טלפון, כאשר הוא שוהה בחופשת מחלה.

2. לטענת התובע, לא נערך עמו הסכם עבודה ולא נמסרה לו הודעה על תנאי העסקתו, כמתחייב בדין ואולם, מר ויקטור שממה, מנהל הנתבעת, סיכם עמו בכתב כי ישתכר 90 ₪ ליום (נספח א' לכתב התביעה). מתכונת עבודתו כללה 6 ימי עבודה בשבוע.

3. התובע טען, כי הוא זכאי לפיצויים בגין אי עריכת שימוע; לתשלום פיצויי פיטורים הואיל ופוטר בסמוך לפני מלאת 12 חודשים להעסקתו; לתשלום דמי הודעה מוקדמת; לתשלום שכר עבודה בשל העובדה שנוכה משכרו סכום בסך 1,600 ₪ שמקורו בקנס שהוטל על הנתבעת; לתשלום הפרשות לקרן פנסיה; לתשלום דמי הבראה; לתשלום פדיון ימי חופשה ולפיצוי בגין אי מתן הודעה לעובד.

4. הנתבעת הקדימה וטענה כי התובע הסב לה נזקים גדולים באופן התנהלותו; כי הוא ידע אל נכון מהם תנאי העסקתו ושכרו וכי היה סיכום בכתב עם הנתבעת, מעבר לעובדה שתלושי השכר מדברים בעד עצמם; מלוא שכרו של התובע שולם לו והוא הדין לגבי ההפרשות הנדרשות לקרן הפנסיה.

5. הנתבעת הדגישה, כי התובע הרבה לאחר ולהיעדר מעבודתו והיא נאלצה להוציא הסעות ללא מלווה, או לבטל הסעות, תוך שהיא מפרה את התחייבויותיה מול המועצה המקומית גדרה - מקבלת השירות.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח