חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > דנג"צ 5966/14 - משה בן-איבגי נ' היועץ המשפטי לממשלה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
דנג"צ 5966/14 - משה בן-איבגי נ' היועץ המשפטי לממשלה

דנג"צ 5966/14

משה בן-איבגי

נ ג ד

היועץ המשפטי לממשלה

בבית המשפט העליון

[07.10.2014]

כבוד הנשיא א' גרוניס

בשם העותר - עו"ד ירון זמר; עו"ד רות בלום-דוד

השופטים: י' דנציגר, י' עמית, נ' סולברג

 

החלטה

 

1. לפניי עתירה לדיון נוסף בפסק-דינו של בית המשפט העליון מיום 21.8.2014 ברע"ב 4787/14 היועץ המשפטי לממשלה נ' בן איבגי (מפי השופט נ' סולברג, ובהסכמת חבריו להרכב, השופטים י' דנציגר ו-י' עמית; להלן - פסק-הדין). בפסק-הדין נקבע, כי אין לנכות מתקופת המאסר שנותרה לעותר לריצוי בישראל את התקופות שבהן היה נתון במעצר בארגנטינה לצורך הסגרתו לישראל במקביל למעצר או למאסר בגין תיקים פליליים שנפתחו נגדו שם.

2. בשנת 1994 נדון העותר בבית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו בשבתו כבית משפט לנוער ל-16 שנות מאסר בגין רצח בכוונה תחילה ובגין עבירות אחרות. במהלך חופשה ממאסרו ביצע העותר עבירות נוספות, ביניהן שוד מזוין. בשנת 2000 הוא נדון בגין העבירות הנוספות לחמש שנות מאסר בפועל ולשנתיים מאסר על-תנאי, במצטבר לעונש המאסר הקודם. בשנת 2004, בטרם השלים לרצות את עונש המאסר בתיק הרצח ובטרם החל לרצות את עונש המאסר בתיק השוד, נמלט העותר במהלך חופשה ממאסרו מן הארץ אל ארגנטינה. העותר הסתבך בפלילים גם בארגנטינה, ושהה שם במעצר ובמאסר בשל כך. בסופם של הליכי הסגרה סבוכים, הוסגר העותר לישראל לשם ריצוי עונשו בגין חלק מהעבירות שבהן הורשע בתיק השוד (בעוד שבקשת המדינה להסגירו לגבי תיק הרצח נדחתה).

3. את התקופות שבהן שהה העותר במשמורת בארגנטינה ניתן לחלק לשלושה סוגים: תקופות שבהן שהה העותר במשמורת לצורך הליכי ההסגרה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח