חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ה"פ (ירושלים) 3832-12-10 - אוטו חן בע"מ נ' עיריית ירושלים ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ה"פ (ירושלים) 3832-12-10 - אוטו חן בע"מ נ' עיריית ירושלים ואח'

ה"פ (ירושלים) 3832-12-10

אוטו חן בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד י' ננר

נ ג ד

1. עיריית ירושלים

ע"י ב"כ עו"ד ל' אמיראס

2. פאן - חן (שעשועים) בע"מ

בית משפט השלום בירושלים

[19.12.2012]

כב' השופטת מרים ליפשיץ-פריבס

פסק דין

 

1. לפניי תובענה לסעד הצהרתי לפיו כל המטלטלין אשר נמצאים במשרדיה של המבקשת ברחוב הנביאים 17 בירושלים, הם בבעלותה הבלעדית ואין להם כל שייכות למשיבה 2 (להל-"המשיבה") או לחיוביה של המשיבה כלפי המשיבה 1 (להלן-"העירייה") .

טענות הצדדים:

2. המבקשת אוטו חן בע"מ, טוענת כי היא חברה המנהלת עסק של מכירת רכבים ומעונה ברחוב הנביאים 17 בירושלים (נספח ב לתובענה המתוקנת להלן-"התובענה"). תחום עיסוקה של המשיבה הוא בהפעלת משחקייה לילדים. לפיכך, עסקינן בחברות שונות שכל אחת בעלת אישיות משפטית נפרדת מהשניה. לדידה, אין בעובדה שקיימת זהות בכתובתן של שתי החברות ושל בעליהן כדי לשייך ביניהן. כפועל יוצא, ענייניה וחובותיה של המשיבה, שחדלה מפעילותה כבר בשנת 2005 (נספח ד לתובענה) אינן ניתנות לשיוך אליה. כך גם, כל המטלטלין המצויים בברחוב הנביאים 17 בירושלים (להלן-"הנכס") הם בבעלותה הבלעדית ואין מקום להרמת מסך ההתאגדות כדרישתה של העירייה (פרוט חלק מהמיטלטלין, בנספח א לתובענה).

3. עוד מוסיפה המבקשת וטוענת שהעירייה , יודעת בוודאות כי המבקשת בלבד היא מי שמחזיקה ומנהלת את ענייניה בנכס ובהתאם לכך אף מחייבת אותה בארנונה ובמס שלטים (נספח ג לתובענה). למרות זאת, פועלת העירייה בחוסר תום לב ובכוחניות, בניסיון לגבות ממנה את חובותיה של המשיבה בהטלת עיקולים על המיטלטלין השייכים למבקשת ספציפית. יתרה מכך, אין מחלוקת שהחוב מושא תיק הוצל"פ 03-17371-08-8 הוצא כנגד האולם בו ניהלה המשיבה את עסקיה בקניון "רב מכר" ברחוב הפרסה 3 בירושלים והאזהרה בתיק ההוצל"פ, נשלחה לכתובתה של המשיבה בקניון "רב מכר" (נספח ה' לתובענה). בכך יש כדי ללמד שאף העירייה סברה שמעונה של המשיבה אינו בכתובתה של המבקשת, בו בוצע העיקול לצורכי גבייה כנגד המשיבה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח