חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > המ"ש (תל-אביב-יפו) 1896-11-19 - נוי רודיק נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
המ"ש (תל-אביב-יפו) 1896-11-19 - נוי רודיק נ' מדינת ישראל

המ"ש (תל-אביב-יפו) 1896-11-19

נוי רודיק

נ ג ד

מדינת ישראל

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לעניינים מקומיים בתל-אביב-יפו

[09.01.2020]

כבוד השופט דן סעדון

החלטה

 

לפני בקשה להארכת מועד להישפט בגין סדרת דוחות שנרשמו למבקשת מתוקף היותה המחזיקה הרשומה ברכב באמצעותו נעברו העבירות מושא הדוחות. בבקשה טוענת המבקשת כי אדם אחר שרכש את אמונה, החתים אותה על חוזה השכרת הרכב תוך שהרכב השכור משרת את אותו אדם בלבד ומכאן שהמבקשת לא ביצעה את העבירות שיוחסו לה ולא הייתה יכולה לבצען.

המשיבה טוענת כי הודעות הקנס הומצאו כדין למבקשת והיה על המבקשת לבקש את הסבת הדוחות תוך 30 יום ממועד קבלתם. המבקשת פנתה בזמן בבקשת הסבה לגבי חלק מהדוחות אך לגבי חלק אחר החמיצה את המועד ולא מסרה טעמים שאינם בשליטתה שהצדיקו איחור זה. עוד ציינה המשיבה כי ביום 22.9.19 היא השיבה לבקשת המבקשת ועל כן היה על המבקשת לבקש להישפט תוך 30 יום מקבלת תשובת המשיבה. גם לעניין זה לא פעלה המבקשת כנדרש ולא נתנה טעם למחדלה. לגופם של דברים טוענת המשיבה כי בבקשה ונספחיה לא הונחה תשתית עובדתית ממנה עולה כי הדוחות נרשמו ע"ש המבקשת שלא כדין. המבקשת נחזית להיות רשומה כמחזיקת הרכב במועד הרלוונטי וכמי שאמורה לשלם את דמי השכירות עבורו בכרטיס האשראי שלה. המבקשת, שטענה בבקשתה כי חתימתה זויפה על ידי אותו אדם אחר, לא הציגה ראשית ראיה לביסוס טענה זו ובכלל זה לא הציגה ראיה לכך כי פנתה למשטרה להתלונן אודות העבירה שבוצעה כלפיה.

המבקשת בתשובה לתגובה אינה חולקת כי קיבלה את הדוחות. היא טוענת כי אכן חתמה על הסכם השכירות לאחר שהובהר לה כי מדובר בחתימה "פורמלית" והצורך בפרטי כרטיס האשראי שלה נומק בכך שלאותו אדם אחר אין כרטיס אשראי. המבקשת טענה גם כי טרם התלוננה במשטרה מחשש פן יבולע לה.

דיון והכרעה

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח