חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ה"פ (ירושלים) 2580-08-20 - שרגא טל-אביב נ' עיריית ירושלים ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ה"פ (ירושלים) 2580-08-20 - שרגא טל-אביב נ' עיריית ירושלים ואח'

ה"פ (ירושלים) 2580-08-20

שרגא טל-אביב

נ ג ד

1. עיריית ירושלים

2. שרגא גל

בית משפט השלום בירושלים

[26.01.2021]

כבוד השופטת ליאת בנמלך

פסק דין

 

1. בהליך שבכותרת עתר המבקש לסעד הצהרתי לפיו המיטלטלין אשר פורטו ברשימה שצורפה להמרצת הפתיחה (נספח ד'), המצויים בדירתו של המבקש, ברח' חנה בבלי 37 בירושלים (להלן: הדירה), הם בבעלותו.

המבקש טוען כי המשיבה 1, עיריית ירושלים (להלן: העירייה), נושה של אחיו, המשיב 2-מר שרגא גל (להלן: החייב), ובמסגרת הליכי הוצאה לפועל שמנהלת העירייה כנגד אחיו, הגיעו מעקלים לדירתו, בה הוא מתגורר עם אשתו ושני ילדיו הקטינים. לטענת המבקש כל המיטלטלין בדירה שייכים לו, והוא המחזיק בדירה, ואילו אחיו-החייב עזב את ישראל לפני כשלוש וחצי שנים ומתגורר דרך קבע בארה"ב. המבקש הוסיף כי מסר מידע זה לעירייה לאחר הגעת המעקלים לדירתו, ולוּ היתה בודקת במשרד הפנים את הכניסות והיציאות לארץ של אחיו, היתה יכולה לאשר מידע זה, אך היא נמנעה מלעשות כן.

בד בבד עם הגשת המרצת הפתיחה עתר המבקש לסעד זמני, ובהחלטה מיום 3.8.2020 ניתן סעד ארעי המורה על עיכוב הליכי ההוצאה לפועל, ונקבעו מועדים להגשת תגובה לבקשה לסעד זמני ולהמרצת הפתיחה.

2. בהודעה שהגישה העירייה בתגובה, ציינה היא כי על פי המידע שנמסר לה בלשכת ההוצאה לפועל כתובת החייב-אחיו של המבקש היא כתובת הדירה, ועוד הוסיפה כי נוכח מידע זה היא מתנגדת למתן הסעד, אך כי אם תצורף אסמכתא לטענה לעניין מקום מגורי החייב תשקול עמדתה.

במענה לכך טען המבקש כי העירייה-כזוכה היא שזכאית לפעול לקבלת המידע הנדרש ממשרד הפנים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח