חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ה"פ (מרכז) 53609-12-20 - עו"ד אלון אבלה נ' רמי רוזנצויג ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ה"פ (מרכז) 53609-12-20 - עו"ד אלון אבלה נ' רמי רוזנצויג ואח'

ה"פ (מרכז) 53609-12-20

עו"ד אלון אבלה

אורנית אבלה

שניהם ע"י ב"כ עו"ד אלון אבלה

נ ג ד

1. רמי רוזנצויג

2. רבקה רוזנצויג

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[19.01.2021]

השופט יעקב שפסר, סגן הנשיאה

החלטה

 

 

1. בקשת המבקשים - ה"ה אלון ואורנית אבלה (להלן: המבקשת) לקבוע כי התובענה נושא תיק זה, הומצאה כדין על ידם בימים 24.12.20 ו-27.12.20, למשיבים - ה"ה רמי ורבקה רוזנצוויג (להלן: המשיב), זאת באמצעות עו"ד אבייתר אנגלרד המורשה ומוסמך לקבלת כתבי בי דין עבורם, זאת בהיותו מייצגם בעסקים, בעסקת המכר בין הצדדים, ובהליכים משפטיים שונים. לחלופין מתבקש לקבוע כי המצאת התובענה למשיבה 2 תחשב כהמצאה כדין למשיב 1, לאור יחסי הקרבה בין הצדדים והיותם צד לעסקת המכר שנחתמה בין הצדדים, בה הם פועלים ביחד ולחוד.

2. רקע הבקשה הוא תובענה שהוגשה על דרך המרצת פתיחה, שבה התבקש להסמיך את המבקשים לחתום בשם המשיבים על כל מסמך נדרש לצורך העברת הזכויות וביצוע יתר הפעולות המתחייבות מהסכם מכר מקרקעין שנחתם בין הצדדים ביום 21.4.2015 לפיו רכשו המבקשים נחלה ברח' התמר 74 בסתריה (גוש 4752 חלקה 38) שטרם הושלמו עד כה. סיבת אי רישום הזכויות, כך טוענים המבקשים, הוא העדר שיתוף פעולה מצד המשיבים, שבניגוד להסכם המכר בין הצדדים, נמנעים מלשתף פעולה, וכן להמציא ולחתום על מסמכים נדרשים.

בבקשתם מפרטים המבקשים סדרה ארוכה של הליכים משפטיים הנובעים מהסכם המכר, ישירות ובעקיפין, כשברובם, לרבות אלה המתנהלים כעת בבית משפט השלום בראשון לציון, מייצג עו"ד אנגלרד את המשיבים. לטענת המבקשים, לאור ההליכים המשפטיים הרבים המתקיימים בין הצדדים, בהם מייצג עו"ד אנגלרד את המשיבים, וכן לנוכח מעורבותו בפעולות הנובעות מהסכם המכר, נחשב הוא כמורשה לקבלת כתבי בי-דין מטעמם.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח