חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ה"פ (מרכז) 68820-11-20 - א.ר. מטיילי אברהם בע"מ ואח' נ' גל טל מובילים בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ה"פ (מרכז) 68820-11-20 - א.ר. מטיילי אברהם בע"מ ואח' נ' גל טל מובילים בע"מ

ה"פ (מרכז) 68820-11-20

א.ר. מטיילי אברהם (2003) בע"מ

נ ג ד

גל טל מובילים בע"מ

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[05.04.2021]

כבוד השופט צבי דותן

החלטה

 

1. משרד הביטחון פרסם מכרז להובלת מי שתיה במכליות עבור צה"ל ומשרד הביטחון, למספר אזורי הפצה שונים בארץ, כאשר לכל אזור הפצה נדרש הספק לספק שתי מכליות מים.

2. התובעת זכתה במכרז לאספקת מכליות מים בשלושה אזורי הפצה א', ג', ד'. הנתבעת זכתה במכרז לאספקת מכליות מים באזור הפצה ב'. בין כל אחת מהן לבין ­­­­­­­משהב"ט נחתם הסכם. תקופת ההסכם עד יום 31.7.20, עם אופציה להארכה בשנתיים נוספות.

3. לאחר מכן, הוסכם בין התובעת לבין הנתבעת, כי התובעת היא זו שתספק את שתי מכליות המים באזור הפצה ב', וכי כל התמורה שהנתבעת (שהיא הזוכה במכרז, באזור ב') תקבל ממשרד הביטחון בגין אספת המכליות באזור ב', תועבר על ידי הנתבעת במלואה אל התובעת.

4. הסדר זה עבד במשך מספר חודשים, אולם נטען כי אחרי מספר חודשים חזרה בה הנתבעת מן ההסדר, היינו, דרשה להפעיל בעצמה את האספקה באזור ב', ולקבל את מלוא התקבולים המשולמים על ידי משהב"ט בגין אזור ב'.

5. הצדדים הסכימו לפנות להליך בוררות, בפני כב' השופט בדימוס דוד גלדשטיין. הצדדים הסמיכו את הבורר ליתן פסק בוררות ללא הנמקה. פסק הבוררות ניתן ביום 20.1.19. פסק הבוררות קבע כי: "כי על א.ר מטיילי אברהם לשלם לגל טל מובילים בע"מ 4% (ארבעה אחוזים) מכל תקבול שהתקבל ויתקבל ממשרד הביטחון בגין הפעלת 2 מכלי מים באזור ב' במכרז 1000455700, החל ממועד התקבול הראשון ועד סיום העבודה באזור זה ......".

6. התובעת טוענת כי משמעות פסק הבוררות היא, שעל הנתבעת לשלם לתובעת 96% מכל תקבול ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח