חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ו"ע (ירושלים) 43286-11-20 - אלעד אלקובי נ' נציבות שירות המדינה, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ו"ע (ירושלים) 43286-11-20 - אלעד אלקובי נ' נציבות שירות המדינה

ו"ע (ירושלים) 43286-11-20

עו"ד ישי אילן, חבר

עו"ד מורן שבתי, חברה

אלעד אלקובי

נ ג ד

נציבות שירות המדינה

ע"י ב"כ עו"ד עבדאללטיף סעאדה

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כוועדת היתרים

[09.12.2020]

כב' השופט בדימוס משה יועד הכהן

החלטה

 

1. לפנינו בקשה לפי סעיף 4 לחוק שירות הציבור (הגבלות לאחר פרישה) תשכ"ט-1969 (להלן: "החוק"), לקצר את תקופת הצינון הקבועה למבקש שפרש מתפקידו בשירות המדינה ביום 31.8.2020 ולהתיר לו לשמש כמנהל מחלקת ביטוחי הפרט וכסגן מנהלת אגף הביטוח הכללי באיילון חברה לביטוח בע"מ (להלן: "החברה") וזאת החל ביום 1.3.2021.

2. המבקש שימש בתפקידו האחרון כמנהל מחלקת ביטוחי רכוש (הסדרה, ביקורות ופניות הציבור) ברשות שוק ההון ביטוח וחיסכון (להלן: "הרשות") וזאת החל מחודש נובמבר 2017. לפני כן, עבד כרפרנט במחלקת ביטוחי רכוש וכרפרנט במחלקת פיקוח על גופים מוסדיים. במסגרת תפקידו עסק במגוון תחומים הנוגעים לביטוח והיה שותף להסדרות רוחב החלות על כלל הגופים המוסדיים ועל חברות הביטוח. לדבריו, ביום 13.8.2020, לאחר שיחה עם הממונה הרשות ובתיאום אתו, הודיע בדוא"ל לממונה, לנציגת היועמ"ש ברשות, למנהלו הישיר ולמחליפו העתידי בתפקיד על כך שהוא מפסיק באופן מידי לעבוד עם גופים חיצוניים מפוקחים או לקחת חלק בתהליכי קבלת החלטות ומתן הנחיות לגורמים העובדים תחתיו בנוגע לגורמים כאמור וכן להימנע מלהמליץ על הענקת זכויות שתשפענה עליהן.

3. באשר לנסיבות קבלת העבודה מציין כי מנהל אגף בקרה ורגולציה בחברה אותו הכיר מעבודתם המשותפת ברשות פנה אליו והציע לו את ההצעה. המבקש מציין כי הוא חש תחושת מיצוי מתפקידו הנוכחי ואופק הקידום לגביו ברשות רחוק.

4. בנוגע לממשקי עבודה עם החברה וגופים הקשורים לה בשנתיים האחרונות, מציין המבקש מספר ממשקים ובהם: קבלת הערות מאיגוד חברות הביטוח שהחברה נמנית עליו ומהחברה עצמה לגבי טיוטת חוזר אישור קיום ביטוח; תהליך שהתקיים בין החודשים פברואר 2018 עד אוקטובר 2019 וכלל פגישה עם נציגי חברות הביטוח כולל נציג החברה; השתתפות במפגש בחודש נובמבר 2018 עם מנהלת אגף ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח