חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > חע"מ (נתניה) 40007-06 - מ.י. ו.מ.לתכנון ובניה מזרח השרון קל נ' עלי קטאוי חסן , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
חע"מ (נתניה) 40007-06 - מ.י. ו.מ.לתכנון ובניה מזרח השרון קל נ' עלי קטאוי חסן

חע"מ (נתניה) 40007-06


מ.י. ו.מ.לתכנון ובניה מזרח השרון קל

ע"י ב"כ עו"ד תילאווי

נ ג ד

עלי קטאוי חסן (אשרף) - בעצמו

ע"י ב"כ עו"ד אבו מוך

 

בית משפט השלום בנתניה

[28.04.2011]

 

בפני הבכירה אביבה טלמור כב' השופטת

 

החלטה

 

 

הדברים נרשמים למען הסדר הטוב.

 

החלטה

 

ישיבת היום נקבעה לטיעון לעונש. לא הוגשה לביהמ"ש לקראת ישיבת היום כל בקשה שהיא לחזרה מהודאה. אוסיף ואומר שאין לי אלא לסקור את השתלשלות האירועים בתיק זה לנוכח בקשה תמוהה זו שהועלתה ע"י ב"כ הנאשם בפתח הדיון היום, דיון שנקבע לטיעונים לעונש כאמור.

כתב האישום הוגש בתיק זה ב- 18/1/06, לישיבה שנקבעה ליום 23/11/06 אף שהיה אישור מסירה לזימון הנאשם- הנאשם לא הופיע והוצא צו הבאה נגדו. הנאשם הובא במסגרת צו הבאה לביהמ"ש ביום 31.12.06, ציין באותה ישיבה שהוא טעה במועד הדיון, הבטיח שיגיע לכל ישיבה שתקבע ובית המשפט אכן הורה על שחרורו של הנאשם כנגד חתימה על התחייבות להתייצב לדיון שייקבע. לישיבת יום 26.6.07 שנקבעה להקראה בתיק זה הנאשם לא הופיע אלא שאז כבר היה הנאשם מיוצג ע"י עו"ד אבו מוך שהוא אותו עו"ד המופיע היום בפני בעניינו של נאשם זה. באותה ישיבה הודיע עו"ד אבו מוך שהוא מייצג את הנאשם, ציין שהתקשר אליו אחיו הבכור של הנאשם ששמו שריף והודיע לו שלנאשם יש דיון בבימ"ש אחר ולכן הנאשם לא התייצב לדיון וביקש לדחות את הדיון לישיבת הקראה נוספת, התובע הסכים לבקשה זו והדיון נדחה ליום 24/10/07.

בישיבת יום 24/10/07 התייצב הנאשם עצמו והתייצב ב"כ עו"ד תועמה ממשרדו של עו"ד אבו מוך וכך גם התייצב התובע. כתב האישום הוקרא לנאשם עצמו כשהוא מיוצג ע"י עו"ד תועמה ממשרדו של עו"ד אבו מוך שהוא עוה"ד המייצג גם כיום את הנאשם והכל בנוכחות הנאשם עצמו. כתב האישום הוקרא לנאשם עצמו ולב"כ ותשובתו לאישום היתה שהוא מודה בכל העובדות המפורטות בכתב האישום. התובע ביקש להרשיע הנאשם על פי הודאתו ואכן באותו יום בישיבת יום 24.10.07 בנוכחות הנאשם עצמו, ב"כ עו"ד תועמה וב"כ המאשימה ניתנה הכרעת הדין ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח