חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (אשקלון) 33402-03-21 - מדינת ישראל נ' מייק דיין , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (אשקלון) 33402-03-21 - מדינת ישראל נ' מייק דיין

מ"ת (אשקלון) 33402-03-21

מדינת ישראל

נ ג ד

מייק דיין (עציר)

בית משפט השלום באשקלון

[24.03.2021]

כבוד השופטת, סגנית נועה חקלאי הנשיא

החלטה

 

1. בפני בקשה להורות על מעצרו של המשיב עד תום ההליכים המשפטיים המתנהלים כנגדו, על פי הקבוע בסעיף 21 לחוק סדר הדין הפלילי [סמכויות אכיפה - מעצרים] תשנ"ו - 1996

2. כנגד המשיב הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של איומים, החזקת סכין שלא למטרה כשרה וניסיון פציעה כשהעבריין מזויין.

3. על פי עובדות כתב האישום ביום 11.3.21, חסם רכבו של המשיב את היציאה מהחניה בקריה האקדמית אשקלון ולא אפשר לוולדיסלב וסטפן לצאת עם משאיתם מהחניה. סטפן יצא מהמשאית וביקש מהמשיב להזיז את רכבו, המשיב סירב, כשסטפן פנה ללכת המשיב שאל אותו למה הוא מסתכל עליו ככה, הוציא מכיסו סכין, פתח את להבו, וניסה לפצוע את סטפן בכך שהניף את הסכין לעבר בטנו של סטפן. סטפן הספיק לזוז ממקומו והסכין לא חדר לבטנו. אדם אחר שהיה במקום ניגש אל המשיב והדפו. סטפן עזב את המקום. בהמשך ולדיסלב ניגש אל רכבו של המשיב כדי להבין היכן חברו סטפן, המשיב פנה אל ולדיסלב ואיים עליו בכך שאמר לו שיגיד לחברו סטפן שהוא יזיין אותו. ולדיסלב ענה למשיב כי הוא יכול למצוץ לסטפן וגם לו, המשיב הוציא את הסכין והחל במרדף אחר ולדיסלב אשר נמלט מהמקום בריצה.

4. ב"כ המשיב חלקה על קיומן של ראיות לכאורה. לשיטתה האירוע מול סטפן הוא גרסה מול גרסה, לדבריה סטפן הוא שניסה לדקור את המשיב עם בקבוק הזכוכית. לדבריה המשיב רדף אחרי ולדיסלב כדי להרחיקו ממנו שכן חש מאויים ממנו, לאור דבריו של ולדיסלב כלפיו. לטענת ב"כ המשיב אין כל ראיה להחזקת סכין, בסרטון לא ניתן להבחין בסכין, עדת הראיה שהתקשרה למשטרה וציינה כי מישהו רודף עם סכין אחרי נהג המשאית אינה עדת תביעה ולא נגבתה ממנה עדות. לדבריה השוטר הוא שנטע במתלוננים את הרעיון כי המשיב השתמש בסכין ובכך זיהם את החקירה. לדבריה המשיב החזיק ביד את מפתחות רכבו ולא סכין.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח