חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 14614-06-20 - מדינת ישראל נ' נפתלי מוצ'ה ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 14614-06-20 - מדינת ישראל נ' נפתלי מוצ'ה ואח'

מ"ת (באר-שבע) 14614-06-20

מדינת ישראל

נ ג ד

1. נפתלי מוצ'ה (נעצר עד תום ההליכים)

2. טל עזרא דלשאד (עציר)

ע"י ב"כ עו"ד שי רודה

3. אביב עוזיאל (משוחרר)

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[16.07.2020]

כבוד השופט נסר אבו טהה

החלטה

 

ביחס למשיב 2 בלבד

 

1. כנגד המשיבים הוגש כתב אישום המייחס להם לכאורה עבירת סחיטה באיומים- נטען, כי בצוותא חדא, איימו המשיבים על המתלונן והטילו עליו אימה כדי להניעו לשלם להם כספים במשך חודשים, סכום המצטבר לכדי 200,000 ₪.

2. בהעדר מחלוקת בדבר קיומן של ראיות לכאורה ועילת מעצר בעניינו של המשיב 1, ובהסכמת המשיב ובאת-כוחו, נעצר עד תום ההליכים, תוך שמירת הזכות לפנות בבקשה לעיון חוזר לכשתסתיים שביתת שרות המבחן ויחזור להגיש תסקירים.

עוד בהקשר זה יצוין, כי למשיב 1 עבר פלילי הכולל הרשעות בעבירות אלימות, איומים, רכוש, הפרת הוראה חוקית. ריצה בעברו מאסרים ואף לאחרונה השתחרר ממאסר של 20 חודשם שהוטל עליו בבית המשפט המחוזי בתיק אלימות חמור. את העבירות המיוחסות לו כעת, ביצע לכאורה שעה שתלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי בן 10 חודשים בגין עבירות מסוג פשע.

3. ב"כ המשיב 2, הסכים לקיומן של ראיות לכאורה. יחד עם זאת, טען, כי קיימת חולשה משמעותית בראיות, אשר מצדיקה את שחרורו של המשיב אף ללא צורך בהפנייתו לקבלת תסקיר, וזאת משני טעמים: הראשון, למקרא הודעות המתלונן, לרבות בעימות שנערך בין המתלונן למשיב, לא עולים דברי איום מצד המשיב או מעשה סחיטה כלפי המתלונן. השני, קיימת טענת אפליה, שכן הנאשם 3 לכתב האישום שמיוחסים לו אותם מעשים, שוחרר למעצר בית מלא במסגרת ימי המעצר, בעוד המשיב אדם נורמטיבי, נעדר עבר פלילי, נתון במעצר לראשונה בחייו. נמנה למשפחה נורמטיבית.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח