חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 15583-06-16 - מדינת ישראל נ' סולומון דנדקר, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 15583-06-16 - מדינת ישראל נ' סולומון דנדקר

מ"ת (באר-שבע) 15583-06-16

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד רוזין אדרי

נ ג ד

סולומון דנדקר (עציר) - בעצמו

ע"י ב"כ עו"ד אליסף יפרח

בית משפט השלום בבאר-שבע

[15.06.2016]

לפני שוש שטרית כבוד השופטת

החלטה

 

בקשה למעצר המשיב עד תום ההליכים במשפטו, על רקע כתב אישום המייחס לו עבירות של איומים והחזקת סכין שלא למטרה כשרה.

עפ"י העובדות, ביום 5.6.2016 סמוך לשעה 21:30 התגלע ויכוח בין המשיב לשכנו בשם שלמה דוקרקר, הוא המתלונן, שבמהלכו איים המשיב על המתלונן בכך שנכנס לביתו, הוציא סכין גדולה ורץ לעבר המתלונן כשהוא מניף את ידו בתנועות דקירה. במעמד האמור, הצליח המתלונן, בעזרת בנו, לחלץ את הסכין מידיו של המשיב אשר חזר ונכנס לביתו והביא סכין נוספת, אולם המתלונן כבר הספיק להיכנס לתוך ביתו ולנעול את הדלת.

ב"כ המשיב טען לכרסום בראיות הנובע מהעובדה שמדובר בגרסה מול גרסה ומכך שהמשיב טוען שהוא לא מחזיק בביתו סכינים עם ידית בצבע לבן ולא נמצאה אחת כזו.

עיינתי בחומר החקירה מצאתי קיומן של ראיות לכאורה המבוססות על עדותו של המתלונן, אשר מתאר באופן מפורט את ההתרחשות קודם לאיומים שהפנה כלפיו המשיב באמצעות הסכין. המתלונן מתאר כי במועד האירוע היה מחוץ לביתו יחד עם כלבו, הוא ביקש להיכנס חזרה לבית ובדיוק ראה את המשיב יוצא מדירתו, אז שאל אותו מדוע זרק חפצים השייכים למתלונן שהונחו סמוך לדירתו לחדר המדרגות, המשיב בתגובה אמר לו "לך יא מניאק". הבן של המתלונן שמע צעקות, יצא מהדירה ובתוך כך ראה המתלונן את המשיב נכנס לדירתו ויוצא משם עם סכין בעלת ידית שחורה והוא רץ לכיוונו על מנת לדקור אותו.

הוסיף המתלונן ותיאר כי בנו צעק לעברו "תיזהר אבא הוא עם סכין" הוא תיאר כיצד המשיב ניסה לדקור אותו, אולם הוא תפס את ידו של המשיב והצליח להוציא את הסכין מהיד שלו ולזרוק אותה לרצפה, אולם אז המשיב רץ חזרה לביתו והפעם יצא עם סכין עם ידית בצבע לבן, אולם המתלונן ובנו כבר הספיקו להיכנס לדירתם ולנעול את הדלת.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח