חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 18579-06-12 - מדינת ישראל- שלוחת תביעות נגב נ' שלוה קרויטורו , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 18579-06-12 - מדינת ישראל- שלוחת תביעות נגב נ' שלוה קרויטורו

מ"ת (באר-שבע) 18579-06-12

מדינת ישראל- שלוחת תביעות נגב

ע"י ב"כ עו"ד אסיף גיל

נ ג ד

שלוה קרויטורו (עציר) -בעצמו

ע"י ב"כ עו"ד שאול דיוויס

בית משפט השלום בבאר-שבע

[28.06.2012]

בפני דניאל בן טולילה כב' השופט

החלטה

 

ביום 14.6.2012 מסרתי את החלטתי המפורטת ביחס לקיומן של ראיות לכאורה ועילת מעצר ודיון בעניינו של המשיב נדחה לצורך קבלת תסקיר. על החלטה זו הוגש ערר אשר דחה אותו.

בין לבין הוגש לביהמ"ש תסקיר ראשוני שבו מתבקשת דחייה על מנת לבחון בחינה מעמיקה. בעקבות כך, עתר ב"כ המשיב עד אשר יוגש תסקיר משלים ובכלל להורות על שחרורו לחלופה מחוץ לעיר באר שבע בפיקוח אימו ושני מכריו.

חלופה שכזו מוצגת כיום בפני ביהמ"ש. הערבים נחקרו על ידי הצדדים וב"כ המשיב בשים לב לכל האמור לעיל ולמאפייניו של המשיב עותר להורות על שחרורו.

ב"כ המבקשת מנגד, מתנגד. לדבריו לא בכדי שני העררים של המשיב נדחו בביהמ"ש המחוזי ויש צורך בבחינה מעמיקה של שירות המבחן לרבות עמדת המתלוננת כאשר ממילא מדובר בחלופה זמנית.

לאחר ששמעתי את טיעוני הצדדים ושבתי ועברתי על ההחלטות הקודמות בעניינו של המשיב ושמעתי את הערבים מצאתי לנכון להורות על שחרורו של המשיב לחלופה המוצעת.

כאן המקום לציין כי מלכתחילה חיויתי דעתי בתיק זה כי מדובר במשיב שזוהי הסתבכותו הראשונה בתיק זה. בשים לב שהאלימות ככל שזו קיימת אינה ברף הגבוה, יש וצריך למצוא חלופה בעניינו של המשיב. כך גם ביחס לאיום באמצעות סכין הרי אין מדובר במי שנטל סכין ונפנף לעבר המתלוננת אלא במי שחתך סלט ותוך כדי כך פנה לעבר המתלוננת. אין בכך לשלול את פליליות המעשה אלא להפחית במסוכנות.

לא הוריתי על שחרורו בדיונים הקודמים שכן כאמור החלופה שהוצעה היתה חלופה מאין מוסדית אשר כאמור אמורה היתה להמצא בישיבה אשר כלל לא נבדקה על ידי שירות המבחן וכאשר אין מחוייבות אישית בין המפקחים לבין המשיב עצמו ובדומה לישיבות אחרות התבקשה בחינה של המקום.

כיום, מוצגת בפני ביהמ"ש חלופה המורכבת כאמור משלושה מפקחים שונים שלא בתוך העיר באר שבע, כאשר התרשמותו של ביהמ"ש הינה כי המדובר באנשים המחוייבים הן למשיב והן למשימה אותה הם נוטלים. אזכיר כי מדובר במי שזהו מעצרו ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח