חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (באר-שבע) 25391-02-21 - מדינת ישראל - פמ"ד נ' גלית צרפתי חי , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (באר-שבע) 25391-02-21 - מדינת ישראל - פמ"ד נ' גלית צרפתי חי

מ"ת (באר-שבע) 25391-02-21

מדינת ישראל - פמ"ד (פלילי)

נ ג ד

גלית צרפתי חי (עצורה בפיקוח)

ע"י ב"כ עו"ד תמי אולמן

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[11.05.2021]

כבוד השופט נסר אבו טהה

החלטה

 

 

. .., המשפט על העברת המשיבה במעצר במתכונת פיקוח אלקטרוני בבית שמש, לצד פיקוח אנושי של הערבים יקיר רחל טלי, שמחה יעקב, יקיר אבשלום, יקיר מתן, מורן יקיר, גזית ואן אמרינגן, הפקדה כספית בסך 10,000 ₪, חתימת ערבות עצמית וצד ג' על סך 25,000 ₪, צו עיכוב יציאה מן הארץ, איסור יצירת קשר עם אבי הקטין (להלן: "הערבים המפקחים" ו"התנאים המגבילים"), על רקע כתב האישום שייחס לה לכאורה עבירות של חטיפה ממשמורת והפרת הוראה חוקית - עבירות מיום 20.01.2021.

2. במסגרת הדיון שהתקיים במעמד הצדדים, עתרה באת-כוח המשיבה, להסיר את הפיקוח האלקטרוני ולהמירו ב"מעצר אדם" בתחום המושב בית מיכאל. כתובת הוריה - במושב בית מיכאל, רחוב הזית 54 (0להלן: "כתובת החלופה"), תחת פיקוחם של אחיה - בן צרפתי, גיסתה - הגב' אנסטסיה אסתר צרפתי, אביה - דוד צרפתי, בנוסף לערבה הקיימת - הגב' גזית ואן אמרינגן.

נטען, כי מאז מעצרה בפיקוח אלקטרוני, שמרה המשיבה על התנאים ללא הפרה כלשהי. מסוכנותה של המשיבה לא הייתה העילה המרכזית. יחד עם זאת, משהמשמורת על הקטין הועברה בפועל לגרוש, המסוכנות הצטמצמה מאוד. עוד בהקשר זה, הפנתה באת-כוח המשיבה להערכת הסיכון של שרות המבחן, שם התרשם שרות המבחן מאישה בעלת אינטיליגנציה תקינה וכוחות, נעדרת עבר פלילי, אשר ניהלה אורח חיים תקין ומתפקד לאורך השנים - אלו מהווים גורמים מפחיתי סיכון (ראה עמ' 4, פיסקה 1).

אשר להעדר המלצה מטעם שרות המבחן - נטען, כי מסקנת שרות המבחן הייתה על רקע טענת השרות, כי הם מתקשים לגבש הערכת סיכון מלאה, נוכח סירובה לחתום על טופס ויתור סודיות עבור השרות וכן סירובה להשתלב בטיפול במסגרת שרות המבחן, על אף ההתרשמות החיובית מהערבים. בהקשר זה נטען, כי בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח