חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > מ"ת (חיפה) 24575-02-21 - מדינת ישראל נ' עלאא כבהא , החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (חיפה) 24575-02-21 - מדינת ישראל נ' עלאא כבהא

מ"ת (חיפה) 24575-02-21

מדינת ישראל

נ ג ד

עלאא כבהא (עציר)

ע"י ב"כ עו"ד עלי סעדי

בית המשפט המחוזי בחיפה

[16.03.2021]

כבוד השופט ניצן סילמן

החלטה

 

בקשת מעצר עד תום ההליכים של המשיב כנגד הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של סיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה, נהיגה בזמן פסילה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וחבלה במזיד ברכב.

 

העובדות עפ"י כתב האישום -

1. בהליך המתנהל כנגד המשיב (8543-12-19) נפסל ביום 25.12.19 המשיב מלנ ג ד תום ההליכים. כמו כן, אין למשיב רישיון נהיגה בתוקף.

2. ביום 1.2.21 סמוך לשעה 6:30 יצא המשיב מביתו בערערה עם הרכב של אביו מסוג טויוטה (להלן: "הרכב"), לכיוון המרכז הרפואי "שוהם" בפרדס חנה. בצומת כפר קרע אסף המשיב את אמיר מסרי (להלן: "אמיר") והמשיך בנסיעה בכביש 65.

3. אותה העת, היו בצומת השוטרים אחמד זועבי ואיגור טורצ'ינסקי ברכב סקודה (להלן: "הסקודה") במסגרת פעילות משטרתית שכוונה כלפי המשיב, זיהו אותו ברכב והחלו לעקוב אחריו. בצומת ורד הצטרפו למעקב השוטרים עומר אנעים, דורון מדר ואיגור טיברובסקי כשהם ישובים הרכב יונדאי (להלן: "היונדאי").

4. סמוך לשעה 7:00 עצר המשיב את הרכב בחניון עפר סמוך למרכז הרפואי. בשלב זה רכב הסקודה חסם את הרכב מקדימה, ורכב היונדאי חסם אותו מאחור. השוטרים עומר וטיברובסקי פרקו מהיונדאי ורצו לעבר הרכב כשהם צועקים "משטרה משטרה". השוטר טיברובסקי חבש כובע זיהוי משטרתי.

5. המשיב החל לנסוע במהירות לאחור, והשוטר טיברובסקי נאלץ לקפוץ הצידה על מנת שלא להיפגע, התקדם בריצה לעבר הדלת הימנית קדמית של הרכב, פתח אותה וצעק לעבר המשיב שמדובר במשטרה ושיעצור את הרכב. השוטר עומר עמד סמוך לרכב וצעק אף הוא למשיב לעצור.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח