חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > מ"ת (נצרת) 20993-10-19 - איימן אזרייק נ' מדינת ישראל
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
מ"ת (נצרת) 20993-10-19 - איימן אזרייק נ' מדינת ישראל

מ"ת (נצרת) 20993-10-19

איימן אזרייק (עציר)

נ ג ד

מדינת ישראל

בית המשפט המחוזי בנצרת

[07.01.2020]

כב' השופט זיאד הווארי, סגן נשיא

החלטה

 

במסגרת הבקשה שלפניי מתבקש שחרורו של המבקש ממעצר עד תום ההליכים בו הוא נתון למשך שלושה ימים בהם יהיה משוחרר בערבות ובפיקוח, לצורך ביקור וליווי של בנו הפעוט אשר עבר ניתוח בבית החולים. אציין כי הבקשה הוגשה בבוקר יום 6.1.20 והתבקש בה יציאתו של המבקש ממעצר ממועד זה ועד יום 9.1.20.

לאחר ששמעתי את הצדדים מצאתי כי דין הבקשה להתקבל באופן מצומצם.

אזכיר כי המבקש שחורר תחילה למעצר בית מלא במסגרת החלטתו של כב' השופט דבור מיום 24.11.19, אולם במסגרת ערר שהוגש ביטל בית המשפט העליון (כב' השופט אלרון) את ההחלטה והורה על מעצרו של המבקש עד לתום ההליכים, תוך שהפנה למסוכנות הגבוהה העולה ממנו, נוכח העבירות המיוחסות לו ונוכח הסכסוך בינו ובין המתלונן.

בנסיבות אלו, לאור קביעת בית המשפט העליון לעניין מסוכנותו של המבקש, קיים קושי מהותי בבקשת המבקש להשתחרר ממעצרו ולשהות במשך שלושה ימים כמשוחרר בערבות ותחת פיקוח המפקחים אשר הוצגו לבית משפט זה בעבר.

דרך המלך הייתה כי יפנה המבקש לרשויות שב"ס בבקשה ליציאה לחופשה חריגה בליווי (ובמידה וזו תידחה יפנה לבית המשפט בדרך של עתירת אסיר). אלא שלמרבה הצער (וחרף העובדה שהמלצתי לב"כ המבקש לפעול בדרך זו בהחלטתי מאתמול), הדבר לא נעשה וחבל מאוד שכך.

אוסיף, כי היה ובאם הייתה מוגשת בקשה מתאימה לשב"ס, קיימת סבירות, מבלי לקבוע מסמרות, כי זו הייתה מתקבלת. מנגד, אין זה סביר לטעמי להורות על שחרורו של המבקש ממעצרו למשך שלושה ימים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח