חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > סע"ש (ירושלים) 16773-02-20 - אורטל אללוף קיסיל נ' הנהלת בתי המשפט, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (ירושלים) 16773-02-20 - אורטל אללוף קיסיל נ' הנהלת בתי המשפט

סע"ש (ירושלים) 16773-02-20

אורטל אללוף קיסיל

נ ג ד

הנהלת בתי המשפט

ע"י ב"כ - עו"ד אביגיל ואן וייק שפיגלמן

בית הדין האזורי לעבודה ירושלים

[24.02.2021]

כב' השופט דניאל גולדברג

החלטה

 

1. לפני בית הדין בקשה "דחופה" מטעם התובעת למחיקת כתב הגנתה של הנתבעת. בשולי בקשתה, ביקשה התובעת לדחות את המועד להגשת תצהיריה "ולו עד למתן החלטה בבקשה".

2. לטענת התובעת, מתקיימות נסיבות קיצוניות שבהן בית הדין ימחק כתב טענות של בעל דין בשל כך שאין להבין את התנהגותו אלא כהסתוללות ביריבו ובבית הדין וכזלזול ברור וגלוי בחובתו לקיים צו גילוי מסמכים.

3. בבקשתה טוענת התובעת כי מראשית ההליך הנתבעת נוהגת בחוסר תוך לב, מסתירה נתונים כמו גמר חשבון ונתוני טופס 161 ואף זייפה מסמכים, משקרת ומרמה. התובעת סבורה שהנתבעת אף הודתה בכך בתצהיר גילוי מסמכים שניתן על פי החלטת בית הדין מיום 13.12.20. התובעת מייחסת לנתבעת מסירה ביודעיון של טופס 161 מזוייף הכולל נתונים שגויים ובדויים, באופן שעולה חשד לביצוע עבירת מרמה לפי סעיף 220 לפקודת מס הכנסה. התובעת משערת כי הנתבעת נהגה כך כדי להסתיר את העובדה שהיא לא הנפיקה לתובעת טופס 161 במועד, ולנסות לשנות את שיעור המס החלים על תשלומי הפרישה לתובעת.

4. לאחר שבית הדין עיין בבקשת התובעת, בתגובת הנתבעת לבקשה ובתשובת התובעת לתגובת הנתבעת, בית הדין מחליט לדחות את הבקשה תוך חיוב התובעת בהוצאות. כן מחליט בית הדין לבטל את הדיון הקבוע להוכחות ליום 7.3.21 ולהורות על מועדים חדשים להגשת תצהירי הצדדים.

5. להלן נימוקי ההחלטה: טענות התובעת כנגד מהימנות תצהיר השלמת גילוי מסמכים שניתן בהליך, מקומן להתברר בהליך שמיעת ההוכחות. כך למשל, הפקפוק שהתובעת מעלה בבקשתה במהימנות טענת גב' פרנסיס כי לא זכורה לה שיחה שקיימה עם יועץ פנסיוני של התובעת, אין מקומו בבקשה. כך גם התייחסותה הסרקסטית (בסעיפים 20 ו-31 לבקשה) לנטען בתצהירה של גב' פרנסיס בדבר תיקון אוטומטי לטופס 161 שמתבצע כל אימת שמבוצע תשלום הקש ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח