חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 37526-07-18 - ד"ר שלומית מסילתי נ' קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי שיבא
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 37526-07-18 - ד"ר שלומית מסילתי נ' קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי שיבא

סע"ש (תל-אביב-יפו) 37526-07-18

ד"ר שלומית מסילתי

נ ג ד

קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי שיבא (ע"ר)

ע"י ב"כ עו"ד חנה אזולאי

בית דין אזורי לעבודה בתל-אביב-יפו

[29.09.2019]

כב' השופט אלעד שביון

החלטה

 

1. לפניי בקשת התובעת לגילוי ועיון במסמכים ספציפיים (להלן - "הבקשה").

 

רקע עובדתי:

2. ביום 16.7.18 הגישה התובעת תביעה כנגד הנתבעת לתשלום זכויות שונות.

בכתב התביעה טענה התובעת כי היא מועסקת בנתבעת החל מיום 3.7.05 בתפקיד מנהלת מעבדה לביוכימיה קלינית (מטבולית). עוד נטען, כי במהלך עבודתה היא סבלה ועודנה סובלת מהתעמרות וקיפוח מצד הממונה עליה, ד"ר דולמן, התעמרות שהחלה לאחר בקשתה לתשלום זכויותיה הכספיות לרבות בגין העסקתה בשעות נוספות. בתוך כך, טענה התובעת, כי הנתבעת נוקטת כלפיה ביחס מזלזל ומשפיל וכן פוגעת באופן ממשי בתנאי עבודתה לרבות בדרך של הורדה בדרגה.

על רקע האמור, דרשה התובעת בכתב התביעה את הסעדים הבאים: גמול בגין העסקה בשעות נוספות, פיצוי בגין אי ביצוע הפרשות פנסיוניות מלאות, הפרשי שכר עבודה, פיצוי בגין זמני כוננויות, פיצוי בגין התעמרות בעבודה וכן סעד למתן חשבונות במסגרתו עתרה להמצאת פירוט גובה הפרמיות הנהוגות בנתבעת למנהלי מעבדות בתפקידה.

3. ביום 29.11.18 הגישה הנתבעת כתב הגנה.

בכתב ההגנה נטען כי התביעה הוגשה שלושה ימים לאחר שהתובעת קיבלה זימון לשימוע לבחינת המשך העסקתה וזאת, על רקע טענות ביחס לתפקודה הלקוי, להתנהלותה הבעייתית ברמת יחסי האנוש ולכישלונה בהשגת יעדים בסיסיים שתפקידה חייב. ליקויים שהובילו בסופו של דבר לפיטוריה ביום 21.10.18 .

אשר להתעמרות לה טוענת התובעת, נטען כי לא רק שאיש לא התעמר בתובעת אלא שהתובעת קבלה תמיכה רבה ויחס טוב ולעיתים אף מועדף תוך שד"ר דולמן קידם את ענייניה. בנוסף נטען, כי יש לדחות את רכיבי התביעה הנוספים. כך למשל, לעניין גמול השעות נוספות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח