חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 43155-03-14 - חיים מילר נ' א. דינמיקה שרותים 1990 בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 43155-03-14 - חיים מילר נ' א. דינמיקה שרותים 1990 בע"מ

סע"ש (תל-אביב-יפו) 43155-03-14

חיים מילר

ע"י ב"כ עו"ד יצחק מירילאשוילי

נ ג ד

1990 א. דינמיקה שרותים בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד שלמה בכור

בית דין אזורי לעבודה בתל-אביב-יפו

[31.10.2014]

כב' הרשם אלעד שביון

החלטה

 

1. התובע הגיש בקשה לפטור מתשלום אגרה (להלן - "הבקשה"). הבקשה הוגשה במסגרת תביעה שהגיש התובע כנגד הנתבעת ע"ס 141,325 ₪ לתשלום פיצוי בגין אי מתן הודעה לעובד, פיצויי פיטורים והלנתם, גמול עבור עבודה בשעות נוספות, הפרשות לפנסיה, פיצוי בגין פיטורים שלא כדין, הודעה מוקדמת, עוגמת נפש, אי מתן מכתב פיטורים ופיצוי לפי חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה.

2. במסגרת הבקשה לפטור מתשלום אגרה טען התובע, כי מצבו הכלכלי אינו מאפשר לו לשלם את האגרה. לדבריו, הוא פוטר מהעבודה בחודש מאי 2012 ומאז הוא לא עובד ומתקיים מקצבת ביטוח לאומי בסך של כ-2,000 ₪. לדברי התובע הוא חי בגפו, אין בבעלותו רכב והוא מתגורר בדירת שני חדרים ב"דמי מפתח". מצבו הבריאותי לא טוב והוא נדרש לקחת כדורים רבים. לטענת התובע קצבת הביטוח לאומי מספיקה לו בקושי לתשלום דמי השכירות, החזר הלוואה, תרופות ומזון. יתרת חשבון העובר ושב שלו נמצאת ביתרה שלילית ואין ברשותו חסכונות כלשהם. הייצוג המשפטי בתיק הוא על בסיס הצלחה בלבד וחברים ובני משפחה אליהם פנה התובע לטענתו על מנת לגייס כספים סירבו לבקשתו.

3. הנתבעת טענה בתגובתה, כי דין הבקשה להידחות על הסף. מדובר בתביעה מופרכת ומוגזמת ואלמלא בקשת הפטור, התובע לא היה מגיש את התביעה. התובע לא הציג אישור מלשכת הסעד המקומית המעיד כי אינו יכול לשלם את האגרה ואין כל ראיה ממשית לטענותיו בנוגע למצבו הכספי. התובע לא הציג כל הוכחה שניסה ומיצה כל דרך להשגת כסף לתשלום האגרה, לרבות מקרובי משפחה ובקשת הלוואה מהבנק, לא המציא כל תימוכין לטענותיו בעניין מצבו הכלכלי ולא פירט את רכושו. מעבר לאמור אף שכירת שירותי עו"ד מעידה על העובדה שהתובע הוא בעל אמצעים. מעבר לאמור, ההליך אינו מגלה עילה וסיכוייו נמוכים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח