חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 51778-02-17 - רוני טבין נ' טואר בנמל בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 51778-02-17 - רוני טבין נ' טואר בנמל בע"מ

סע"ש (תל-אביב-יפו) 51778-02-17

התובעת ו שכנגדהנתבעת

רוני טבין

נ ג ד

טואר בנמל בע"מ

ע"י ב"כ - עו"ד עדי ברנס ואח'

בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב-יפו

[02.01.2021]

כב' השופט אורן שגב

הנתבעת ו שכנגדהתובעת

פסק דין

 

לפניי תביעתה של התובעת (להלן - התובעת או העובדת) לקבלת זכויות שונות הנובעות מעבודתה כמלצרית אצל הנתבעת (להלן - הנתבעת או המסעדה), ותביעה שכנגד מטעם הנתבעת לקבלת פיצויים ללא הוכחת נזק בשל פרסום לשון הרע כנגדה ע"י התובעת.

תמצית הרקע העובדתי וטענות הצדדים

 

טענות התובעת

1. בזמנים הרלוונטיים לכתב התביעה, התובעת היתה סטודנטית ועבדה כמלצרית במסעדה שבניהול הנתבעת ברח' ירמיהו בעיר תל אביב מיום 10.06.14 עד לפיטוריה ביום 10.08.16.

2. לטענתה, במשך כל תקופת העסקתה, היו מנהליה שבעי רצון מעבודתה ובטרם פיטוריה אף הציעו לה להתקדם לתפקיד אחראית משמרת, אלא שביום 03.08.16 היא שלחה לחבריה הודעת תמונה באפליקציית סנאפצ'ט - אפליקציה לעריכת תמונות שמאפשרת צילום תמונות עם אפקטים מיוחדים ושליחתן לרשימת אנשי קשר לפרק זמן קצוב של 24 שעות, שאחריו התמונה נמחקת. התמונה שצילמה היתה של האורחים שסעדו באותה עת במסעדה ואחת מחברותיה שקיבלה את התמונה העבירה אותה למנהל המסעדה שהנו גם אחד מבעליה, מר דורון גת (להלן - דורון), אשר פנה אליה וביקש לדעת מה פשר התמונה. התובעת השיבה לו כי מדובר במשהו פרטי שנשלח בהומור לקבוצה של 20 חברים. בעקבות זאת, דורון זימן אותה לשימוע והודיע לה כי עד למועד השימוע היא מושעית מעבודתה.

3. על מנת שהתמונה העובדתית לא תהיה חסרה, אציין כבר עתה כי בכתב התביעה מטעמה, טענה התובעת כי "צילמה את האנשים האוכלים במסעדה שבבעלות הנתבעת" (סעיף 7 לכתב התביעה) ונמנעה מלציין פרט מהותי הקשור בתמונה שנשלחה לקבוצת אנשי הקשר שלה - המשפט שצורף לאותה תמונה ושעורר את חמתו של דורון: "שלשול נעים לכם מתוקים HA HA HA HA".

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח