חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 53870-11-17 - ערן מאייר נ' הום נכסי השרון בע"מ 2. לאה מלוכנא ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 53870-11-17 - ערן מאייר נ' הום נכסי השרון בע"מ 2. לאה מלוכנא ואח'

סע"ש (תל-אביב-יפו) 53870-11-17

ערן מאייר

נ ג ד

1. הום נכסי השרון בע"מ 2. לאה מלוכנא

ע"י ב"כ עו"ד דורון נחמיה

בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב-יפו

[02.04.2020]

כב' השופט אלעד שביון

החלטה

 

בפניי בקשת הנתבעים לעיון מחדש בהחלטה מיום 9.9.19 בעניין הוספת ראיה (להלן - ההחלטה).

 

רקע כללי וטענות הצדדים:

1. בתאריך 2.9.19 הגישו הנתבעות בקשה להוספת ראיה, יומנו האישי של התובע (להלן - היומן). לטענת הנתבעות קיימת חשיבות בהגשת היומן, שכן מדובר בראיה היורדת לשורש הפלוגתא בין הצדדים בדבר מתכונת העסקתו של התובע אצל הנתבעת 1, עניין שהוא לב המחלוקת בין הצדדים. לגרסת הנתבעות היומן לא צורף לתצהירי הנתבעות עקב שגגה ולאור חשיבותו מבוקש להציגו כעת. לא ייגרם כל נזק דיוני או מהותי מצירוף היומן אלא ההיפך. ביה"ד יוכל להיחשף בעצמו לשגרת יומו של התובע וללמוד ממקור ראשון על מתכונת ההתקשרות ופעילויותיו השונות של התובע שמוכיחות את טענות הנתבעות.

2. בתאריך 5.9.19 הוגשה תגובה מטעם התובע במסגרתה התבקש ביה"ד לדחות את הבקשה. לגרסת התובע נעשה ניסיון לשפר עמדות לאחר שהתובע נחקר על היומן. אם היומן היה כל כך חשוב הוא היה מצורף לתצהירי הנתבעות או למצער מספר ימים לאחר שהתגלה המחדל ולא כשנה לאחר שהיומן הומצא לנתבעות.

3. לנוכח המועד בו היה אמור להתקיים דיון ההוכחות (10.9.19) ניתנה לנתבעות זכות תשובה עד ליום 6.9.19 ומשלא הוגשה תשובה לתיק ביה"ד ניתנה ההחלטה.

4. במסגרת ההחלטה נקבע, בין היתר, כי לנוכח רלבנטיות היומן לסוגיות המתעוררות בתיק יש לקבל את הבקשה. מדובר בראיה חשובה שראוי שתהיה בפני ביה"ד בטרם מתן פסק דין בהליך. עוד נקבע, כי צירוף היומן בשלב זה למרות שהיה ברשות הנתבעות מזה תקופה ארוכה גורם לסחבת בניהול התיק, שכן ראוי לאפשר לתובע להגיש תצהיר משלים (ככל שיחפוץ בכך) בהתייחס ליומן שיוגש. בנסיבות אלו הותרה הגשת הראיה, הותר לתובע להגיש תצהיר משלים ודיון ההוכחות נדחה. לנוכח התנהלות הנתבעות הן חויבו לשלם לתובע סך של 3,000 ₪.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח