חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > סע"ש (תל-אביב-יפו) 5598-03-18 - Fesehaye Gebremariam Isak נ' גל - הברבור הלבן בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
סע"ש (תל-אביב-יפו) 5598-03-18 - Fesehaye Gebremariam Isak נ' גל - הברבור הלבן בע"מ ואח'

סע"ש (תל-אביב-יפו) 5598-03-18

Fesehaye Gebremariam Isak

ע"י ב"כ - עו"ד ליאת שרון

נ ג ד

1. גל - הברבור הלבן בע"מ

2. אלי גולן

3. א.ג. גל ד. רון ניקיון בע"מ

4. גל רון ניקיון ואחזקה בע"מ

5. גמאל מסעוד

שוק הנמל (ניהול) בע"מ

הנתבעת 6 ע"י ב"כ עו"ד גוטפריד

בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב-יפו

[06.02.2020]

כב' השופטת כרמית פלד

החלטה

 

לאחר שעיינתי בבקשת התובע למתן צו להנפקת דוח איכון על מספר הטלפון הנייד שנטען כי היה בשימושו (להלן -דוח איכון) וכן צו להנפקת פלט שיחות בין הטלפון שנטען כי היה בשימוש התובע לבין הטלפון של נתבע 5 וצו להנפקת פלט שיחות בין מספר הטלפון שנטען כי היה בשימוש התובע לבין הטלפון של מר יובל אשר עבד בנתבעת 6 (להלן ביחד יכונו- פלט השיחות) וכן עיינתי בתגובה לבקשה ובכל המסמכים שבתיק, להלן החלטתי:

1. בהתחשב במחלוקות אשר נטושות בין הצדדים, המידע שיתקבל מפלט השיחות עשוי לסייע לתובע להוכיח כי אכן הועסק אצל מי מהנתבעים בתקופה שבמחלוקת (ר' בר"ע (ארצי) 44473-06-15 אברה נגד פסגות פ.ס. חברת בניה קבלנית בע"מ (7.9.15)).

2. נוכח הרלבנטיות שעשויה להיות לפלט השיחות ומאחר ויתכן שזה ישפוך אור על המחלוקת ויסייע לחקר האמת ולעשיית הצדק, יש מקום ליתן צו כמבוקש.

3. יובהר כי אין בהוכחת קשר טלפוני בין הגורמים הרלבנטיים כדי להעיד בהכרח על קיום יחסי עובד ומעסיק בין התובע לבין מי מהנתבעים, אולם הדבר עשוי לשמש אינדיקציה מסויימת. מכל מקום משקל הראיה ייבחן במסגרת פסק הדין ואין בכך כדי לשמוט את הקרקע תחת הבקשה.

4. בכל הנוגע לפגיעה הנטענת בפרטיות בעלי הטלפון אשר ביחס אליהם ניתן הצו לפלט שיחות - סבורני כי מדובר בפגיעה מידתית וסבירה. במסגרת האיזון שיש לערוך בין זכות התובע לניהול הליך משפטי הוגן "בקלפים פתוחים", תוך שמתאפשר לו להציג בפני בית הדין את מלוא הראיות הרלבנטיות לבין זכותם לפרטיות של מי מהנתבעים, או מי ששימשו כבעלי תפקיד/ עובדים בנתבעים, סבורני כי בהתחשב בנסיבות הענין ובמידת הפגיעה בפרטיות, יש מקום להיעתר לבקשה למתן הצווים. אפרט.

5. מדובר בפלט שיחות המפרט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח