חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ע"א (באר-שבע) 27456-12-20 - אנה סליטא נ' גל מהנדסים אי.אן.ג'י. בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"א (באר-שבע) 27456-12-20 - אנה סליטא נ' גל מהנדסים אי.אן.ג'י. בע"מ

ע"א (באר-שבע) 27456-12-20

אנה סליטא

ע"י ב"כ עו"ד סער רשף ואח'

נ ג ד

גל מהנדסים אי.אן.ג'י. בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד יוסף משה אשור

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[26.01.2021]

כבוד השופטת עמיתה שרה דברת

החלטה

 

 

1. בפניי בקשה להארכת מועד להגשת ערעור על פסק דינו של בית משפט השלום באשדוד בתיק 5510-10-17, שניתן ביום 16.08.2020, על ידי כב' השופט יהודה ליבלין, אשר קיבל את תביעת המשיבה באופן חלקי וחייב אותה לשלם למשיבה סך של 142,500 ש"ח בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק ובהוצאות משפט בסך 5,000 ש"ח. יחד עם הגשת הבקשה להארכת מועד, הוגשה הודעת הערעור מטעם המבקשת.

2. המשיבה הגישה תביעה כספית כנגד המבקשת בשל חוב של חברת פילקום תשתיות למערכות תקשורת וחשמל בע"מ (להלן - "פילקום"). התביעה הוגשה נגד המבקשת, בהיות בעלה, מנהל פילקום ובעל מניות בה, אשר מסר למשיבה שיק ביטחון אישי, להבטחת החוב, שנמשך מהחשבון המשותף של בני הזוג. לאחר שהחוב לא נפרע, וכנגד בעלה של המבקשת ננקטו הליכי פש"ר, ביקשה המשיבה לפרוע החוב באמצעות שיק הביטחון, שנמשך מהחשבון המשותף.

הצדדים נחלקו בשאלה באילו נסיבות נמסר שיק הביטחון למשיבה, האם במועד מסירת השיק המבקשת אישרה את מסירתו בשיחה טלפונית, וכן בשאלת גובה החוב הנטען. עוד נבחנה השאלה האם המבקשת נתנה הרשאה לבעלה ליתן שיק בסכום של עשרות אלפי ש"ח, מחשבונם המשותף, לטובת הפעילות העסקית של פילקום, בין בהרשאה בפועל ובין במשתמע.

התביעה התקבלה באופן חלקי ובית המשפט קבע, בין היתר, כי השיק נמסר לאחר שפילקום צברה חובות רבים למשיבה והמבקשת נתנה הסכמה ולו במשתמע למשיכת השיק מהחשבון המשותף, לטובת המשיבה, שכן המבקשת ובעלה נתנו הרשאות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח