חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ע"א 5058/18 - מ.ר.מ אקספרס בע"מ נ' בנק לאומי בע"מ - סניף קרית אתא
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"א 5058/18 - מ.ר.מ אקספרס בע"מ נ' בנק לאומי בע"מ - סניף קרית אתא

ע"א 5058/18

מ.ר.מ אקספרס בע"מ

נ ג ד

בנק לאומי - סניף קרית אתאבע"מ

בבית המשפט העליון

[17.06.2019]

כבוד הרשמת שרית עבדיאן

בקשה למחיקת הערעור

 

פסק-דין

 

1. בצו סיכומי הטענות שניתן בהליך זה ביום 14.10.2018 נקבע כי על המערערת להגיש את סיכום טענותיה בערעור עד ליום 2.12.2018 וכי השלמת הטיעון בעל-פה תיערך בדיון לפני הרכב של בית משפט זה ביום 24.6.2019. עד למועד זה לא הוגשו סיכומי המערערת - אשר מיוצגת על-ידי עורך דין - וזאת למרות הארכות מועד רבות שניתנו לה והתראות בעניין הן בהחלטות הרשמים והן באמצעות המזכירות. לאחר ששקלתי את הדברים הגעתי לכלל דעה כי בנסיבות החריגות של המקרה שלפניי יש להורות על מחיקת הערעור על הסף מחמת חוסר מעש.

2. להלן אפרט את השתלשלות העניינים אשר הובילה למסקנה זו.

ביום 14.1.2019 הגיש המשיב בקשה למחיקת הערעור מהטעם שהמערערת לא הגישה סיכומים במועד. בהחלטתו של כבוד הרשם ר' גולדשטייןמיום 14.1.2019 נקבע כי אכן המערערת איחרה פעמיים בהגשת הסיכומים מטעמה וכי בקשות שהגישה להארכת המועד להגשת הסיכומים הוגשו בחלוף המועד להגשתם וזאת מבלי שצורפה לבקשות אלה עמדת המשיב כנדרש. יחד עם זאת, קבע הרשם כי בנסיבות העניין אין להורות על מחיקת ההליך, שהוא צעד בלתי שגרתי, והורה על הארכת המועד להגשת הסיכומים על-ידי המערערת תוך שהטיל עליה הוצאות בסך של 1,000 ש"ח.

3. המערערת לא הגישה את הסיכומים גם במועד שנקבע בהחלטת הרשם הנ"ל, וחלף זאת הגישה שוב שלוש בקשות להארכת המועד להגשת הסיכומים, בקשות שהוגשו לאחר חלוף המועד להגשתם ומבלי שצורפה להן עמדת המשיב כנדרש. בנוסף הגישה המערערת בקשה להגדלת היקף הסיכומים, שגם לה לא צורפה עמדת המשיב. במקביל, הגיש המשיב בקשה שנייה במספר להורות על מחיקת הערעור בשל אי הגשת סיכומים.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח