חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ע"פ 2005/20 - : פלוני נ' : 1. מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"פ 2005/20 - : פלוני נ' : 1. מדינת ישראל

ע"פ 2005/20

: פלוני

נ ג ד

1. : מדינת ישראל

2. פלונית

בבית המשפט העליון

[30.03.2020]

כבוד השופט נ' סולברג

בשם המבקש - עו"ד דוד ונטורה

בשם המשיבה 1 - עו"ד דגנית כהן-ויליאמס

החלטה

 

1. בקשה לעיכוב ביצוע גזר הדין של בית המשפט המחוזי בירושלים מיום 11.2.2020, בתפ"ח 27135-09-18 (השופטים ר' כרמל, ש' רנר וח' מאק-קלמנוביץ').

2. המבקש הורשע בהתאם להודאתו במסגרת הסדר טיעון, בעבירה של אינוס תוך ניצול מצב ובנוכחות אחר. על-פי כתב האישום המתוקן, בליל ה-31.8.2018 נפגשו המבקש ונאשם נוסף (להלן: נאשם 2) עם המתלוננת ובילו עמה. במהלך הבילוי, שתו וודקה ומיץ אשכוליות, טיילו, ישבו ושוחחו. בשלב מסוים, סיפרה המתלוננת על בעיה רפואית שממנה היא סובלת, ולפתע החלה לחוש בחילה וסחרחורות. המתלוננת הנחתה את הנאשמים, כי היה ותתעלף - יזמינו אמבולנס או שימתינו עד אשר תתעורר. או אז, נפלה המתלוננת על הרצפה כשעיניה עצומות וגופה אינו מגיב, והיא נותרה בהכרה חלקית. הנאשמים ניסו להעירהּ, אך המתלוננת החלה להקיא ולהיחנק. משהוברר לנאשמים, כי המתלוננת אכן מעולפת, הרים המבקש את חצאיתה עד לבטנה, הסיט את תחתוניה, והחדיר כמה פעמים את איבר מינו לאיבר מינה. אחרי שסיים המבקש לבצע את זממו, ניגש הנאשם 2 אל המתלוננת וחיכך את איבר מינו החשוף באיבר מינה החשוף.

3. לאחר שהוגש כתב האישום נגד הנאשמים, ניהלו ב"כ הצדדים משא ומתן ממושך וביום 5.5.2019 הגיעו להסדר טיעון. במסגרתו, הודו הנאשמים בעובדות כתב האישום המתוקן והורשעו על-פי הודאתם. בתום הדיון, נתבקש שירות המבחן להכין תסקירים בעניינם של הנאשמים. בתסקיר שירות המבחן מיום 7.7.2019 צוין, כי בתחילה התקשה המבקש לקבל אחריות על מעשיו, אולם בהמשך חזר בו והבין את חומרת מעשיו. המבקש ביקש משירות המבחן להשתלב בהליך "יעודי של עברייני מין", כך שיוכל לבחון לעומק את ההתנהגות שבגינה הורשע.

4. בדיון שהתקיים בבית המשפט המחוזי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח