חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"ר (תל-אביב-יפו) 33086-07-13 - א.ל נ' ר.ל, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ע"ר (תל-אביב-יפו) 33086-07-13 - א.ל נ' ר.ל

ע"ר (תל-אביב-יפו) 33086-07-13

א.ל

נ ג ד

ר.ל

בית משפט לענייני משפחה במחוז תל-אביב-יפו

[07.11.2013]

כב' השופטת מירה דהן

פסק דין

 

מונח בפניי ערעור על החלטת כב' רשמת ההוצל"פ בפ"ת מיום 30/6/13, כב' הרשמת הר ציון אשר דחתה הבקשה בטענת "פרעתי" שהגיש המערער.

כתב הערעור עוסק ומתייחס לבסיס הנתונים אשר הביאו למחלוקת אשר הונחה בפני רשמת ההוצל"פ.

בכתב הערעור ישנו אכן ערבוב עובדתי. בחלק מנימוקי הערעור מתייחס המערער לכך שאין זה הגיוני שהוסכם שהמערער ישלם כ-7,700 ₪ לחודש מזונות לקטין אחד ולכאורה ניתן ללמוד מטענות אלו כי המערער חולק על החלטת כב' רשמת ההוצל"פ בהתייחסותה לפרשנות הסכם הגירושין.

חלק נוסף מכתב הערעור מתייחס לאופן ייחוס התשלומים שהתקבלו ועיקרו בסעיף 17 לכתב הערעור שבו מציין המערער בכתב מודגש ומוגדל "אך כאמור אין מחלוקת כי האם מדי חודש קיבלה מהמערער את הסך של 3,000 ₪ וזכותו של האב לקבוע ולסוג את ה-3,000 ₪ כדמי מזונות ובמיוחד בנסיבות תיק זה".

בפתיח לדיון שבפניי הבהיר ב"כ המערער וציין במפורש כי הערעור מתייחס אך לכך כי כב' רשמת ההוצל"פ לא התייחסה לטענתו זו של המערער ולא שמה דעתה לכך שיש לקבוע שהתשלומים ששילם המערער יזקפו תחילה לתיק המזונות.

מנגד טענה ב"כ המשיבה כי המערער חזר על טענותיו באשר לפסה"ד, טענות שאין מקומן בפני בית המשפט בערעור על כב' רשמת ההוצל"פ שכן פסה"ד ברור, וככל שיש למערער טענות כנגד פסה"ד יש להעלותן בתובענה נפרדת. עוד הוסיפה ב"כ המשיבה כי ישנו חסר מהותי בכך שלא הוגשו עיקרי טיעון על ידי המערער.

אכן, סבורני כי לו היו מוגשים עיקרי טיעון כסדרם הייתה בהירות רבה יותר באשר למיקוד נשוא הערעור אולם, לא ניתן לראות בכך זלזול של המערער בסדרי הדין שכן בית המשפט התיר בסופו של יום לראות בכתב הערעור כעיקרי טיעון ולבקשת ב"כ המערער.

יחד עם זאת, לאחר שהבהיר ב"כ המערער את נשוא הערעור דומה שניתן היה לקדם פתרון המחלוקת ולמרות ניסיונו של בית המשפט לא צלח בית המשפט בניסיונו זה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח