חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > עב"ל 117-11-18 - פלוני נ' המוסד לביטוח לאומי, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עב"ל 117-11-18 - פלוני נ' המוסד לביטוח לאומי

עב"ל 117-11-18

פלוני

נ ג ד

המוסד לביטוח לאומי

בית הדין הארצי לעבודה

[24.09.2019]

הנשיאה ורדה וירט-לבנה, סגן אילן איטח, השופטת לאה גליקסמן נציג ציבור מר ירון לוינזון (עובדים), נציג ציבור מר אמנון גדעון (מעסיקים) הנשיאה

בשם המערער - עו"ד אלי וילנר

בשם המשיב - עו"ד שרית דמרי דבוש

פסק דין

 

 

סגן הנשיאה אילן איטח

1. לפנינו ערעור על פסק דינו של בית הדין האזורי תל אביב (הנשיא[1] שמואל טננבוים ונציגי הציבור גב'נילי מאיר ומר אבי אנתבי; ב"ל 3806-08) אשר קיבל, לאור הסכמת המשיב (להלן - המוסד) על יסוד חוות דעת המומחה הרפואי, את תביעת המערער להכרה באוטם שריר הלב שבו לקה כתאונת עבודה אך סירב לבקשתו למחוק חלק מחוות דעת המומחה.

 

רקע

2. להלן יובאו עיקרי העובדות, כפי שנקבעו בפסק הדין מושא הערעור:

א. המערער יליד 1950 עבד, בנוסף לעבודתו הרגילה, גם כמעסה ספורטיבי בקבוצת כדורגל. ביום 15.12.06 התקיים משחק של הקבוצה שהיה סוער מהרגיל ובמהלכו התרחשו מספר רב של פגיעות בשחקני הקבוצה. במהלך המשחק נאלץ המערער, מתוקף תפקידו, לרוץ שוב ושוב על פני המגרש וסביבותיו מספר רב של פעמים ואף לסייע בסחיבה של שחקנים פצועים על גבי אלונקה.

ב. בתום המשחק אכל המערער כריך שחולק לשחקני הקבוצה. מיד לאחר המשחק ואף לאחר מכן חש המערער ברע, הוא סבל מכאבים בחזה, הזעת יתר והקאות.

ג. בתחילה סבר המערער כי הדבר היה תוצאה של אכילת הכריך וביום 17.12.2006 פנה המערער לרופא המשפחה אשר אבחן כי המערער סובל מהתקף לב. בעקבות כך פונה המערער לבית החולים שם עבר ניתוח מעקפים.

3. בעקבות האירועים הללו הגיש המערער תביעה. בתחילה נדחתה התביעה משלא הוכח קיומו של אירוע חריג (פסק דין מיום 15.7.13), אך בהמשך במסגרת דיון קדם ערעור בערעור קודם שהגיש המערער (עב"ל 18398-10-13; פסק דין ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח