חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > עמ"י (תל-אביב-יפו) 14414-08-19 - משה בן משה נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
עמ"י (תל-אביב-יפו) 14414-08-19 - משה בן משה נ' מדינת ישראל

עמ"י (תל-אביב-יפו) 14414-08-19

משה בן משה (עציר)

ע"י ב"כ עו"ד עמוסי וכבוב

נ ג ד

מדינת ישראל

ע"י ב"כ פקד חביב חלפון

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[08.08.2019]

כבוד השופט מרדכי לוי

החלטה

 

1. לפניי ערר על החלטתו של בית משפט השלום בתל-אביב-יפו (כב' השופטת הבכירה י' פרדלסקי) מיום 6.8.19 (שלשום), שבה הוחלט להאריך את מעצרו של העורר עד ליום 11.8.19 בשעה 12:00.

2. בהחלטה מושא הערר ציין בית משפט קמא, בין היתר, כי לאחר עיון בתיק החקירה, בהחלטות המעצר הקודמות ובמזכרים החסויים (בימ"ש/ 1 -5), קיים יסוד סביר לחשד הקושר את העורר לביצוע העבירות המיוחסות לו בבקשת המעצר, דהיינו סחיטה באיומים ושיבוש הליכי חקירה ומשפט. עוד נקבע בהחלטה כי מאופי העבירות המיוחסות לעורר, העורר מסוכן לציבור. כמו כן, צוין בהחלטה כי לאחר שנשקלו פעולות החקירה הנדרשות, אין מקום לשחרר את העורר ויש להאריך מעצרו בשל החשש לשיבוש הליכי חקירה, לאור פעולות החקירה הנדרשות שמספרן 1, 2, 3, 8, 10.

3. בהודעת הערר ובטיעוני באי כוח העורר בדיון הודגש כי בית משפט קמא לא עיין במלוא תיק החקירה ובכך שגה עת האריך את מעצרו של העורר. עוד הודגש כי יש להקפיד שלפני בית המשפט הדן בהארכת מעצר יעמוד מלוא החומר של החקירה. כמו כן, נטען כי אין כל חשד סביר נגד העורר ואין כל עילת מעצר בעניינו. על כן, התבקש בית המשפט לשחרר את העורר לאלתר מהמעצר, ולחלופין, לבטל את החלטת בית משפט קמא ולהחזיר אליו את הדיון מחדש כדי שיעיין במלוא חומר החקירה בטרם ייתן החלטה בגוף בקשת המעצר.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח